Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра - 2020"

Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра - 2020"


На виставці майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують заклади освіти, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Зокрема у виставці «Освіта та кар’єра – 2020» братимуть участь провідні вищі навчальні заклади країни – Київський політехнічний інститут імені Сікорського, Київський національний університет будівництва та архітектури, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій та інші вищі навчальні заклади.

Розділ виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм. У цьогорічній виставці беруть участь  університети та академічні агенції з Болгарії, Греції, Іспанії,  Кіпру, Німеччини, Польщі,  Словаччини, Словенії, Чехії, США, Франції.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Чехії, Польщі та Словаччини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.


Коли

03 Квітня, 11:00–18:00
04 Квітня, 11:00–17:00.


Вік

13+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (63) 237 85 43


Адреса

Київ
вул. Хрещатик, 2, Шевченківський район

Як дістатися?

ст. м. "Майдан Незалежності"