Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Британський табір STUDY.UA: British Culture. Holidays Edition! Осінь 2021Британський табір STUDY.UA — це канікули з інтенсивним зануренням в англійську мову та атмосферу Великобританії!

Про Табір

Ми заснували Британський табір STUDY.UA 7 років тому, стараючись врахувати та приєднати до нього найвищі стандарти безпеки та навчання в британських мовних коледжах.

Наша головна мета - занурити дітей в англомовне середовище не тільки під час занять, а й створити для них справжню атмосферу Британії, в чому нам допомагають професійні викладачі - носії англійської мови з Великобританії.

Щоденні уроки та спілкування з сертифікованими носіями англійської мови з Великобританії, США та Канади  — це тільки частина програми табору. Також на дітей чекає абсолютне занурення в культуру країни, знайомство з найяскравішими традиціями та звичаями, фестивалями та святами, мотиваційні та психологічні тренінги, розважальні івенти, вечірки та майстер-класи англійською мовою.

Замість гаджетів кожна хвилина дня кемперів буде заповнена заняттями та заходами, які ми поєднали в нову тематичну програму про британську культуру.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, вул. Олімпійська 1, територія спортивного заміського комплексу "Olympic Village Country Sport Club" 

Інфраструктура

Діти проживають на території заміського комплексу в двоповерхових еко-котеджах з видом на озеро, по 4 дитини в кімнаті.

Інфраструктура локації доступна для занять спортом в будь-яку пору року: кемпери спробують плавання в критому олімійському 25-метровому басейні, спортивні і танцювальні заняття в тренажерних залах, а також футбол на критих полях та великий теніс на ґрунтових кортах.

Також ми забезпечуємо:

 • 5-разове харчування у ресторані та можливість підбору дієтичного меню;
 • цілодобову охорону території та відеонагляд;
 • вожаті, лікар і психолог, які оберігають відпочинок дітей 24/7.
 • Нова програма про британську культуру - British Culture. Holidays Edition!

Наша програма — єдина в Україні, яка охоплює спілкування з native-speakers та інтерактивні заняття англійською впродовж усього дня! Ми з дітьми занурюємося в англомовне середовище, щоб дослідити культуру Британії, про яку не розповідають в школі!

В програмі British Culture. Holidays Edition ми відкриємо секрети британської культури через святкування!

Викладачі нейтів-спікери допоможуть дітям подолати мовний бар’єр та розкажуть про традиції британців з перших вуст, а разом з вожатими діти практикуватимуть англійську під час занять спортом, майстер-класів, тренінгів та навіть вечірок!

Ми створимо справжню британську атмосферу на кожній активності: вивчення британського етикету, чайна церемонія і традиційні фестивалі Великобританії!

 

Вивчення англійської

 • 12 занять за 7 днів з викладачами нейтів-спікерами з Великобританії, США та Канади; 
 • Практика спілкування англійською мовою під час всіх активностей: майстер-класів, спортивних занять та вечірньої програми; 
 • Заняття у невеликих групах по 12 дітей - кожну групу координують викладач нейтів-спікер та англомовний український вожатий;
 • Програму занять створює та контролює академічний куратор від STUDY ACADEMY
 • У перший день заїзду діти проходять тестування, навчаються в групах відповідно до свого рівня англійської, а після заїзду батьки отримують звіт від викладача про успішність дитини.

Теми занять з британськими викладачами:

 • типовий британець, який він?
 • британський акцент - стереотипи та особливості
 • головні свята королівської родини та традиції святкування
 • британский фольклор як частина культурного спадку та багато іншого.

 

Спорт

В основі програми канікул - система "English + Sport": спортивна програма табору складається з британських видів спорту: футбол, крикет в манежі, теніс на критих кортах, ірландська джига в танцювальному залі Olympic Village, а також плавання у критому олімпійському басейні, традиційні спортивні ігри Британського табору та багато іншого!

У таборі діти щодня займаються спортом разом з тренерами та інструкторами. З їх допомогою в рамках програми кожна дитина має можливість самостійно обирати напрямки занять.

 

Активності

В рамках нової програми British Culture. Holidays Edition кемпери будуть не тільки  на словах знайомитися з традиціями та звичаями, а й безпосередньо святкувати британські свята, брати участь у традиційних ярмарках та фестивалях: Pancake Day, Michaelmas - Feast of light та, звичайно, Halloween! Також ми відтворимо наймасштабніший британський фестиваль Up Helly Aa!
Для кемперів ми підготували серію тренінгів від психолога табору: комунікація між представниками різних культур, критичність та гнучкість мислення та інші.

На заїзді кемпери познайомляться зі спікером-експертом з відомого англійського етикету - Катериною Литвин і дізнаються про відмінності культури британців та українців.

На всіх чекають нові командні активності та майстер-класи на вибір, квести, активна вечірня програма та фестиваль в останній день заїзду. 

 

Приклад дня в British Camp STUDY.UA

08:20-08.30 Morning exercises!

09:00-09:25 Breakfast.

09:45-10:45 English lesson.

11:00-12:00 Swimming pool.

12:15-12:45 Lunch.

13:00-14:00 Free time.

14:00-15:00 English lesson.

15:00-16:00 British hour (TEA CEREMONY).

16:00-16:15 Snack.

16:20-17:50 Tennis/ Art master class.

17:50-18:50 Gadgets` time.

19:00-19:30 Dinner.

19:45-21:30 GUY FAWKES QUEST

21:00 Snack.

22:00 Lights out!

 

Найчастіші запитання

7 причин відправити дитину до Британського табору STUDY.UA

1. Гарантія якісного навчання і відпочинку

Британський табір STUDY.UA створений освітньою Компанією STUDY.UA, досвід якої складає понад 20 років. Ми знаємо все про стандарти навчання і відпочинку дітей в таборах за кордоном, і ці знання допомогли створити нам табір найкращої якості в Україні. З моменту першого заїзду пройшло вже 7 років. За цей час ми стали частиною альянсу Всесвітньої та Американської асоціації таборів та провели 72 успішні заїзди!

2. Унікальність програми

Програма табору створена за підтримки фахівців у галузі організації мовних таборів із Великої Британії. Вона реалізується на базі найкращого спортивного заміського клубу під Києвом. Озерна локація Британського табору STUDY.UA  розташована всього за 15 хвилин від Києва, на березі найчистішого озера. Інфраструктура дозволяє дітям здобувати знання і задоволення від перебування на свіжому повітрі, а також смачно харчуватися, займатися англійською та спортом.

3. Команда викладачів і вожатих

У нашому таборі заняття англійською мовою проводять виключно сертифіковані викладачі-носії мови з Великої Британії, США, Ірландії, Австралії та Канади. Ми ретельно відбираємо найкращих співробітників, завдання яких — подарувати незабутній досвід для дітей. Всі вожаті відповідають міжнародним стандартам персоналу дитячих мовних таборів, а також мають досвід з організації канікул в іноземних таборах. Ваша дитина буде постійно перебувати в англомовному середовищі не тільки на уроках, а й протягом всього дня.

4. Турбота про дітей 24/7

Діти проживають на закритій території спортивного заміського клубу, в сучасних еко-котеджах. На одному заїзді ми приймаємо лише кілька десятків кемперів і поділяємо їх на кілька міні-груп для комфортного вивчення англійської! Кожну групу координують викладач нейтів-спікер та англомовний український вожатий. Для контролю комфорту, здоров'я і безпеки дітей на території табору 24/7 перебувають психолог, педагог-організатор, директор, медичний працівник, охорона та інший персонал.

5. Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг: повний пансіон з 5-ти разовим харчуванням в ресторані, 12 занять з англійської з носіями мови з Великої Британії, щоденні заняття спортом з професійними тренерами, проекта робота, майстер-класи та тренінги англійською,  а також всі навчальні матеріали, спортивний інвентар і подарунки від команди табору.

6. Відпочинок батьків

Відправляючи дитину в табір, батьки іноді виявляються менш готовими їх відпустити, ніж самі діти. Як це не дивно, але відсутність дзвінків з табору — це знак, що все добре. Чим менше уваги приділяти питанням про те, чи все гаразд і сумувати — тим простіше і легше буде проходити заїзд для кемпера.

7. Фундамент успішного майбутнього

Найважливіша навичка, якою може володіти успішна людина — це навична спілкування та вміння знаходити спільну мову з іншими. У таборі буквально все підштовхує дітей до спілкування і знайомства як з однолітками, так і з вожатми та викладачами. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються різні моделі виховання, характери і погляди на життя. Кемпери вчаться будувати стосунки і товаришувати настільки сильно, що на наступні заїзди вони їздять тільки разом!

Вік і розподіл по групах

У Британському таборі STUDY.UA учасників ділять на кілька вікових та мовних груп, щоб діти були не тільки з однолітками, а й отримували максимум користі від занять англійською, перебуваючи в групі за своїм рівнем знань.

Мінімальний вік дітей в таборі — 7 років, а максимальний — 17, в кожній групі 10-12 учасників.

Наш досвід показує, що при правильному підході, навіть наймолодші і скромні учасники «‎розкриваються»‎ і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей.

Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою.

Фотозвіти та відгуки вчителя і психолога

Діти залишають свої телефони та інші гаджети у спеціальних боксах для зберігання у свого вожатого. Користування гаджетами можливо лише 1 годину на день. А чим зайняті кемпери в інший час?  Ви зможете побачити в щоденних фотозвітах на нашій сторінці у Фейсбук -  Британський табір STUDY.UA. А після заїзду ми відправимо вам звіт викладача про успішність дитини і характеристику від психолога табору.

Що взяти з собою в табір?

Ми обов'язково відправимо кожному з батьків інформаційну брошуру перед стартом заїзду. У ній будуть перераховані необхідні документи, одяг та речі індивідуальної необхідності.

Основні правила Британського табору STUDY.UA

Учасники Британського табору зобов'язані дотримуватися переліку правил, які ми вказуємо в договорі, а також розповідаємо дітям в перший день заїзду.

Основні пункти цих правил:

 • Ввічливо звертатися і прислухатися до персоналу табору;
 • Спілкуватися англійською мовою на всіх заходах табору;
 • Відвідувати навчальні заняття і розважальні заходи кожен день;
 • Дбайливо ставитися до майна табору і речей інших учасників.

Дітям заборонено:

 • Залишати територію табору без дозволу;
 • Використовувати під час занять телефони, планшети або інші девайси;
 • Зберігати алкоголь, наркотики, сигарети, зброю, ножі і вибухонебезпечні речі;
 • Використовувати гіроскутери, борди та інші транспортні засоби.

У разі порушення одного або декількох правил учасник може бути відрахований без відшкодування вартості.

 

Контакти відповідальних осіб

Зверніть увагу, що в кемперів буде дуже насичений графік, тому не хвилюйтеся, якщо ви не додзвонилися своїй дитині. На зв'язку з вами 24/7 будуть координатор табору та старший вожатий. Вони постійно перебувають поруч з дітьми і зможуть відповісти на всі ваші питання чи передати слухавку дитині. Ви також можете звернутися до керівника табору з побажаннями щодо роботи та організації відпочинку.

 

Ціни та акції

Осінній заїзд 2021 - $790

У вартість включено:

 • 24 заняття англійською з носіями мови з Великобританії та США;
 • усі необхідні матеріали для навчання та відпочинку;
 • проживання в сучасних двоповерхових котеджах;
 • 5-разове харчування в окремому залі ресторану;
 • щоденні заняття спортом з професійними тренерами;
 • проекта робота, майстер-класи та тренінги англійською;
 • медичне страхування і допомога 24/7;
 • супровід та допомога від лікаря табору впродовж заїзду;
 • звіт викладача та характеристика від психолога табору.

Знижки*

знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами — 5%;

сімейна знижка за двох і більше дітей на одному заїзді - 5%;

знижка за повторну участь у таборі для клієнтів минулих сезонів - 5%.

*Звертаємо вашу увагу, що знижки не додаються до інших знижок та акцій!


Вік

7–17


Вартість

Дитячий квиток: 20975 грн


Телефон

+380 (44) 500 03 20
+380 (97) 000 03 20
+380 (93) 000 03 20
+380 (99) 000 03 20


Посилання


Адреса

Київ
вул. Олімпійська 1, Olympic Village