Майстер-класи живопису для родини

Майстер-класи живопису для родини


Майстер-класи живопису для родини.

Заняття проходять за адресою Студії: Київ, вул. Джона Маккейна, буд.5, оф.328. Поруч з м. Либідська.

В студії вітають родинні цінності, любов та дружбу на майстер-класах!

Ці майстер-класи задумані як свято творчості. Наприклад, намалювати "Родинну картину щастя", коли разом батьки і діти створюють свій неповторний шедевр. Кожен прикладає до картини свою уяву та передає енергію щастя через живопис. Пройде час, діти виростуть, а в вашій картині буде жити щастя маленького свята, саме цим така картина буде цінною для вас.

 Малювання разом встановлює емоційний контакт та дає можливість надихнути та підтримати дитину. Що ваша дитина цінує найбільш за все? Все, що ви робите разом! Бо так дітки гріються любов'ю батьків, отримують емоційну рівновагу та імунітет. Ви будете обирати цікаву тему та малювати її разом!

На майстер-класах для родини дитина буде розкриватися у творчості, ви будете краще розуміти один одного. В спільній роботі так влучно заохочувати дитину спробувати щось нове, не боятися показати себе, позитивно підтримувати та демонструвати свою віру та повагу до маленької особистості. Любові багато не буває, а малювання це лише форма прояву піклування та любові до своєї дитини.

Цей майстер клас на замовлення, часто використовується з подарунковим сертифікатом

Майстер клас проведе професійний художник. Ми разом підготуємось до майстер класу : оберемо тему, розмір полотна, фарби, надрукуємо надихаючі картинки, все буде зроблено для вашого комфорту.  Викладач розкаже як побудувати композицію, як підібрати кольори, буде допомагати вам в будь-якій творчій ситуації

Зателефонуйте +380 (50) 352 16 14 (viber, telegram) або надішліть заявку art.resonance2018@gmail.com.


Коли

10 Лютого 2020 - 31 Травня 2021, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6–16


Вартість

1 дорослий +1 дитина: 1100 грн
1 дорослий + 2 дитини: 1300 грн
Родинний добробут (індивідуальне заняття з родиною): 1500 грн


Телефон

+380 (50) 352 16 14


Посилання


Адреса

Київ
вул. Джона Маккейна , буд.5, оф.328, Печерський район

Як дістатися?

5 хвилин від метро Либідська