Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Сімейний табір "ЗОРЕЛОВИ"Сімейний табір гуманної педагогіки "ЗОРЕЛОВИ" прийматиме гостей у липні 2021 року, на Закарпатті, на території еко-курорту «Ізки», що є одним з найчистіших та екологічних місць України

Кожна зміна табору (с 10 по 17 липня та з 19 по 26 липня 2021 року) розрахована на 50 сімей.

Програма табору включає 2 окремі програми для дорослих та дітей, що базуються на гуманній педагогіці: освітній блок для батьків, відпочинок та активності для дітей, спільний час для cім’ї. Головне завдання табору – зміцнення родини, налагодження гармонійних відносин між батьками та дітьми, що базуються на довірі, любові, щирості.  

Найкращі педагоги, вчителі гуманної педагогіки, стануть спікерами табору – професор Шалва Амонашвілі, Паата Амонашвілі, Марина Таргакова, Олексій Бабаянц, Катерина Ясько, Ірена Праскавічуте та інші. Крім загальних лекцій, батьки зможуть пройти індивідуальні консультації та сімейні сесії. В таборі будуть вивчатися актуальні для батьківства та виховання теми, такі як: 

  • емоційний інтелект дітей та дорослих, 
  • стратегії виховання дітей, 
  • принципи медіації, 
  • природа дорослих та дітей, 
  • ролі матері і батька дітей, кожного окремо, 
  • рольові моделі, 
  • конфлікти поколінь, 
  • місія, призначення людини та багато інших.

Ознайомитись із детальною програмою для дорослих та дітей.

Протягом дня у таборі діти відпочивають і працюють з учителями, вихователями, їх активності базуються на іграх, заняттях, проектах, бесідах, походах згідно віку (3 вікові групи). Дорослі в цей час займаються з тренерами і коучами. Діти та дорослі спілкуються і разом, проводять час за корисними заняттями, наприклад, трудотерапією. Ввечорі реалізується спеціальна програма, коли всі учасники табору збираються разом, обговорюють отримані знання та діляться враженнями.  

Табір створено за прикладом грузинського табору гуманної педагогіки "Місто Сонця", що користується великим успіхом протягом всього літнього сезону. Табір ЗОРЕЛОВИ стане в пригоді не тільки молодим батькам, але і сім’ям, де є діти різного віку, підлітки; зрілим батькам, діти яких виростають і стають самостійними;  бабусям та дідусям, що шукають своє призначення у вихованні внуків та визначають свою роль у родині. 

Завдяки унікальній програмі, ретельно продуманим активностям, табір "ЗОРЕЛОВИ" вдало поєднує відпочинок, розроблений індивідуально для кожного члена cім’ї, розвиток внутрішньородинних відносин та створює нові сімейні цінності.    

Приєднуйтесь до спільноти ЗОРЕЛОВІВ, відпочивайте з нами  – отримайте можливість для трансформацій та розвитку. 

Отримати індивідуальну консультацію - 095 380 48 05 (телефон, Viber, Telegram) або info@zorelovy.com.


Вік

0+


Посилання


Адреса

Київ
Ізки, Міжгірський район, Закарпатська область