Знайди свою груШукаєте цікаве та корисне заняття для вашої дитини? Наш інтелектуальний клуб – ідеальне місце для першого відвідування!

Ми пропонуємо великий вибір інтелектуальних ігор, включаючи шахи, шашки, го та інше. У нашому клубі ваша дитина зможе вибрати ту гру, яка їй найбільше подобається і почати грати.

Наші досвідчені тренери допоможуть вашій дитині опанувати правила гри і навчать стратегій і тактик, які допоможуть їй вигравати. Вони також зможуть відповісти на всі запитання вашої дитини та поділитися своїм досвідом.

У нашому клубі ваша дитина також зможе завести нових друзів, спілкуватися та ділитися досвідом з іншими гравцями. Крім того, ігри в нашому клубі допоможуть розвинути у дитини логічне мислення, покращити концентрацію та розвинути пам'ять.

Так що не пропустіть можливість познайомити вашу дитину із захоплюючими інтелектуальними іграми та зарядити її розум новими знаннями!

Приходьте до нашого клубу і починайте свій шлях до розумових висот. Чекаємо на вас і вашу дитину в нашому інтелектуальному клубі!


Коли

25 Березня, 12:00–14:00.


Вік

5–12


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 688 50 51


Посилання


Адреса

Київ
вул. Івана Мазепи 13, каб. 321

Як дістатися?

М.Арсенальна, 10 хвилин у бік парку Слави