Органічна школа Savage Kangaroo School

Органічна школа Savage Kangaroo School


Що таке органічна школа?

Це спільнота, де поважають особистий простір і чуйно реагують на потреби кожного. Екосистема, побудована на принципах здоров’я, справедливості та турботи. Комфортне місце, де людині безпечно бути собою і цікаво досліджувати світ разом з іншими, поза межами віку та попереднього досвіду.

Простір самоспрямованого навчання Savage Kangaroo School народився у 2017 році як наступна сходинка після органічного садочку Kangaroo Nursery School. Спершу ми відкрили “нульовку для своїх”, як репетицію перед справжньою школою. А згодом з подивом зрозуміли, що ми і є справжня школа: створена для справжнього життя у справжньому сучасному світі.

Сьогодні наша альтернативна школа повного дня — це самоорганізоване навчальне середовище для 15 особистостей шкільного віку та декількох дорослих, кожен з яких може виступати в різних ролях: організатора, координатора, фасилітатора, ментора, медіатора, “провокатора” тощо.

Ключові надбання дітей, які відвідують садок та школу Kangaroo — це соціально-емоційна компетентність і особистісна зрілість, які стають фундаментом для якісного самостійного, або з щодалі меншою підтримкою дорослих, опанування навчальної програми. І досить часто — виходу за рамки стандартів та програмних вимог.

Переваги школи Savage Kangaroo:

Ми виконуємо державний освітній стандарт України, навчаючись та проходячи атестації онлайн у дистанційній школі Джерело, і паралельно з цим користуємось доступом до декількох інтерактивних навчальних платформ англійською мовою, де діти за бажанням мають змогу навчатись за освітніми стандартами Великобританії та США.

Ми вчимося будь-де й будь-коли — одне в одного, в людей, з якими контактуємо, в ситуацій, з якими зустрічаємось.

Ми відкриті до змін і нововведень, і разом з тим, цінуємо те, що маємо і вміємо, прагнучи сталого розвитку для своєї спільноти, країни та планети.

Запрошуємо до знайомства! Приєднуйтесь до навчального простору вільних та щасливих людей!


Контакти

+380 (67) 445 35 35


Посилання


Адреса

Київ
вул. Василя Липківського, 37в