Приватна початкова школа Maple Bear KyivПриватна початкова школа Maple Bear у Києві працює на основі навчальних програм Канади (Maple Bear) та України (НУШ).

У турботливому та структурованому середовищі наші діти навчаються за кращими стратегіями та методиками Канади, а творча педагогічна команда заохочує їх пізнавати себе і життя та любити навчатись.

Програма Maple Bear розроблена для всебічного розвитку дитини: фізичного, інтелектуального, емоційного та соціального. Вона дозволяє опанувати навички, необхідні для викликів XXI століття і формує любов до навчання впродовж життя. Ми виховуємо громадян світу з глобальним мисленням, які чітко розуміють свою національну ідентичність і шанують українську культуру.

Ми використовуємо провідні методики активного навчання: проєктну діяльність, експерименти, роботу в командах, інтегровані заняття за двома програмами тощо. Показуємо зв’язок академічних знань з реальним світом. 

В школі учні відвідують гуртки:

  • гімнастика,
  • артстудія,
  • бальні танці,
  • акторська майстерність,
  • плавання.

Вчителі стежать за розвитком кожного учня, виконуючи роль фасилітатора в процесі навчання. Щотижня батьки отримують короткі звіти по успіхах і досягненнях дітей, щосеместру розгорнуті. Щоб потрапити до школи, потрібно пройти співбесіду.

Набір учнів 1, 2, 3 та 4 класів на 2023/2024 триває.  

Ми пропонуємо якісне офлайн-навчання. Онлайн з приєднанням до занять класу передбачений для учнів класу, які за сімейними обставинами не прийшли до школи.
Зв’язатися з нами з приводу екскурсії-знайомства зі школою, співбесіди чи запису на тестові дні можна телефоном +380950969075 (вайбер, телеграм). 
Або заповнюйте анкету і ми вам передзвонимо.


Контакти

+380 (95) 096 90 75
info@mbkyiv.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Єлизавети Чавдар, 11а