Приватна початкова школа Maple Bear Kyiv

Приватна початкова школа Maple Bear Kyiv


Приватна початкова школа Maple Bear у Києві працює на основі навчальних програм Канади та України.

Початкова освіта надається з використанням кращих стратегій та методів навчання  Канади, які дозволяють розвивати потенціал дітей і їх здібності. Maple Bear  базується на принципах цілісного викладання, відповідальності за учнів та розвитку їх талантів.

Початкова школа Maple Bear - це

  • Канадська методика
  • Білінгвальне навчання
  • Навички 21 століття
  • «Жива» і гнучка навчальна програма

У початкових школах Maple Bear учень розвиває навички спілкування двома мовами (українською та англійською), включаючи розуміння, мовлення, читання та письмо.

Досвідчені українські педагоги використовують основу канадської освіти для розробки ексклюзивної програми української мови Maple Bear. Ця програма відповідає українській культурі та включає національні та регіональні цінності.

Студенти засвоюють навички та поняття, математичні чи наукові, різними способами. До них належать практичні підходи та досвід, а також проєкти, які роблять математику та науку більш значущими та актуальними.

Вчителі завжди стежать за розвитком кожного учня, виконуючи роль посередника в процесі навчання. Завдяки щоденному спілкуванню з книгами, газетами та журналами та можливості писати творчо, учні самостійно формують навички читання та письма. Програма також використовує різноманітні заходи, що мають багато різних цілей, в індивідуальних та групових умовах, для розвитку та вдосконалення набору навичок учнів.


Набір учнів першого та другого класів на 2021/2022 навчальний рік відкрито.

Рекомендуємо заповнити форму попередньої реєстрації. Ми зв’яжемося з вами, відповімо на всі запитання та проведемо детальну консультацію з приводу прийому вашої дитини до школи. Ви можете звернутися, надіславши електронний лист за адресою: contact.osokorky@kyiv.maplebear-cee.com або зателефонувавши за номером телефону +380444999837.


Контакти

+380 (44) 499 98 36
info@mbkyiv.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Єлизавети Чавдар 11А