Papashon Kids ТРЦ River MallПарк дитячих розваг PAPASHON Kids – це 2500м2 розваг та атракціонів на будь-який дитячий смак та вік, інтерактивне кафе та 7 тематичних кімнат для святкування Дня народження! 

Для найменших гостей, віком до 5 років, ми створили окрему ігрову зону 4kids з м’яким покриттям, лабіринтом з кульковим басейном та безпечними атракціонами, створеними спеціально для малюків.

На юних гостей чекають: лабіринт і смуга перешкод, батутна арена з ніндзя парком та скелелазкою, тюбінг, веселкові мережі, кінетична стіна та багато інших розваг та активностей. Для найбільш допитливих регулярно проводяться кулінарні та творчі майстер-класи, розважальні програми і квести.

Простора зона кафе обладнана інноваційними інтерактивними столами, які допоможуть зробити замовлення по меню, розважатимуть дітей і дорослих різноманітними іграми, роздрукують улюблені фото та навіть можуть замовити музику або привітання.

У PAPASHON Kids є все необхідне для організації Дня народження мрії будь-якої дитини - тематичні кімнати для святкувань, смачне та корисне дитяче меню, яскраві розважальні програми та найсмачніші торти.

Радість та щастя – вчитися та пізнавати світ, граючи в PAPASHON Kids!


Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Квитки

Разовий квиток на безлімітні розваги для дитини: 260 грн (З понеділка по п'ятницю)
Разовий квиток на безлімітні розваги для дитини: 350 грн (Субота, неділя та святкові дні)
Разовий квиток на безлімітні розваги для дитини на попередньо замовлене Свято Дня народження: 260 грн (З понеділка по п'ятницю)
Разовий квиток на безлімітні розваги для дитини на попередньо замовлене Свято Дня народження: 300 грн (Субота, неділя та святкові дні)
Разовий квиток на безлімітні розваги для Іменинника на попередньо замовлене Свято Дня народження: 5 грн
Квиток на 1 день для дорослого, який супроводжує: 5 грн
Разовий квиток на безлімітні розваги для дитини віком до 1 року: Безкоштовно (При пред'явленні свідоцтва про народження)
Груповий тариф для організованих груп від 10 до 14 дітей: 180 грн (З понеділка по п'ятницю. У вихідні та святкові дні - не діє)
Груповий тариф для організованих груп від 15 дітей: 170 грн (З понеділка по п'ятницю. У вихідні та святкові дні - не діє)
Пільговий квиток для дітей з інвалідністю, з малозабезпечених та багатодітних сімей: 120 грн (З понеділка по п'ятницю. У вихідні та святкові дні - не діє)


Контакти

+380 (98) 701 00 99
contact@papashon.com


Посилання


Адреса

Київ
ТРЦ River Mall, вул. Дніпровська набережна, 10-14