Дитячий клуб "Островок"

Дитячий клуб "Островок"


Дитячий клуб "Островок"  - чудове місце, де Ви зможете відчути себе знову дітьми і поринути у світ гармонії, любові і творчості.

 

Майстер-класи принесуть величезну кількість позитивних емоцій і незабутніх спогадів про проведення часу з дітьми.

Спільна творчість сприяє налагодженню психоемоційного контакту з дитиною, допомагає дізнатися більше про його внутрішній світ і розкрити таланти в різних галузях мистецтва. Різноманітні тематики майстер-класів дозволять вибрати відповідний варіант, що буде до вподоби саме вашій дитині, визначити його талант в тій чи іншій області.

Зона фудкорту, наявність дитячого кафе, де Ви можете провести час з сім'єю або друзями поки Ваші діти зайняті творчістю,  дитяча кімната з ігро-майстром - все це створює колорит і затишок дитячого клубу "Островок". Вас непримінно здивує спектр  різноманітних послуг клубу, а головною перевагою є те, що у Вас буде вибір у проведенні дитячих Днів Народження, творчих занять і розваг для дітей молодшого віку. 

 

Кожна дитина - це маленька людина, яка тільки починає пізнавати все нове, пізнавати світ. Дітки з задоволенням поглинають знання, але не вміють розрізняти, що для них корисно, а що - шкідливо. І тут на допомогу повинні прийти дорослі. Вчасно розвинути життєво важливі навички і прищепити інтерес до праці, підмітити схильності до того чи іншого виду діяльності. Але як це зробити? Організація «Островок» завжди готова допомогти в цій важливій справі! Ми надаємо професійні майстер-класи в самих різних напрямках. Дитина, на свій вибір, зможе прийняти участь у створенні маленьких шедеврів мистецтва, навчитися створювати іграшки та сувеніри з будь-яких природних матеріалів.

Зробити вітраж, або приготувати справжнє мило? Освоїти техніки декупажу, малювання кольоровим піском, створення своїх авторських листівок і ляльок-мотанок? Та легко! Не потрібно забувати ще одну дуже важливу властивість наших майстер-класів - це відмінна арт-терапія! Дитина, зосереджуючись на створенні свого «шедевра», відволікається від зовнішніх подразників, заспокоюється, відчуває, як під руками пластично змінюються природні текстури. Це почуття неймовірне! Результат перевершить всі можливі очікування. 
Контакти

zdorovtsevasveta@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Петра Калнишевського, 2, Оболонський район, Київ

Як дістатися?

ТЦ «ПОЛЯРНИЙ» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Петра Калнишевського, 2 (на перехресті вул. Полярної та вул. Петра Калнишевського). Фасад ТЦ виходить на вул. Полярну.

  • Автобуси: №99
  • Тролейбуси:  №32
  • Маршрутні таксі:  № 472, 170, 506