NSS school

NSS school


Міжнародна школа NSS (NEW SCHOOL OF SCIENCE) – ліцензований приватний навчальний заклад повного дня: дитячий садок, початкова школа, середня та старша школа і позашкільний навчальний комплекс. 

Ми певні: якісну освіту можна отримувати без стресів, із щирим задоволенням і жагою до навчання новому. Звісно, результативність важлива, та перебування у школі – це радість, а навчальний процес побудований так, щоби посилювати інтерес і збільшувати бажання навчатися. Сучасна людина має розвиватися всебічно й цілісно, засвоюючи найактуальніші навички і пристосовуючи їх до живого життя. Все це природно відбувається в атмосфері цікавості, відкритості та гри.

Для цього фахівці, творять гнучку та різноманітну систему освіти. Підхід NSS – практика цілісного навчання: академічна освіта, наука, технології, мистецтво та спорт. В основі навчальної програми – розвиток творчих, підприємницьких та інноваційних навичок дитини.

У NSS також створюється унікальне мовне середовище. 50% навчальної програми викладається англійською, 50% – українською. Завдяки цьому учні двомовної школи занурюються в мовні «океани», навчаючись вільно засвоювати знання та висловлювати думки й почуття як міжнародною, так і рідною. У цьому їм сприяють англомовні та україномовні куратори, з якими відбуваються відповідні уроки. Щодо занять англійською, то всі вони проводяться носіями мови.

Приватна школа NSS проводить набір до дитячого садочка та школи повного дня (з 9:00 до 18:00), також пропонують екстернатну та дистанційну форми навчання.

Щоб зареєструватися до навчального комплексу потрібно заповнити ось цю форму https://nsschool.com.ua/admission/online-registration/

Усі подробиці про навчання та життя NSS ви можете дізнатися з сайту, на фб-сторінці та в інстаграмі. Ми також радо відповімо на всі ваші запитання в онлайн-чаті на сайті. Але краще знайомство – живе, правда ж? 

Тож запрошуємо всіх охочих на індивідуальні екскурсії до NSS school з 25 травня 2020 року.

Щоби потрапити в число запрошених, заповніть, будь ласка, ось цю  форму https://nsschool.com.ua/admission/tour/ або зателефонуйте просто зараз!

 

Подробиці оплати, укладання договору можна обговорити виключно з нашим комунікаційним менеджером – телефоном або за особистої зустрічі.


Контакти

0 800 33 01 77
info@nsschool.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Львівська, 1а, Петропавлівська Борщагівка

Як дістатися?

Офіс: вул. Львівська, 1а, Петропавлівська Борщагівка

Школа: вул. Миру, 5, Петропавлівська Борщагівка