Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Зимові забави Азбукового Королівства



14-16 грудня Фестиваль української дитячої книги "Зимові забави Азбукового Королівства" запрошує до казкового світу дитячої (і не тільки) книги.

Два дні фестивалю будуть сповнені цікавими пригодами та спільно створеними історіями.

У просторі панує сковородинський дух свободи і творчості: ви та ваша дитина зможете обрати те, що вам до смаку, знайти свою "сродну працю".

На майстер-класі з атрибуції стародруків "Таємниці давніх книжок" від Валентини Бочковської, директора Музею, ви матимете можливість зануритися в тексти книг, яким понад 300-400 років. Кожен відвідувач зможе на деякий час відчути себе справжнім дослідником і не лише доторкнутися до найдавніших книг, а й спробувати прочитати їх та відкрити їхні таємниці.


В імпровізованих майстернях книголюби та книголюбчики долучаться до магії створення книги.

Майстер-клас "Скрипторій" познайомить з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; ви також зможете більше дізнатися про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги.

У "Музейній папірні" ви ознайомитеся з історією виникнення паперу, з процесом його виготовлення і зможете зробити папір власними руками.

"Лаврська друкарня" подарує можливість відчути себе помічником першодрукаря, побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті і зробити власний відбиток.

На майстер-класі "Мармурування" ви зможете осягнути секрети одного з давніх способів декоративного оздоблення книжкової оправи і створите власну. У творчих майстернях Музею ви зможете зробити вітальні листівки, закладки для книг, які стануть приємним нагадуванням про гарно проведений час.

Новинка серед музейних майстер-класів - "Граттаж" (воскографія) познайомить вас зі способом створення ілюстрації, який застосовували графіки на поч. ХХ ст. Майстер-клас розширить ваше уявлення про створення ілюстрації, адже малюнок можна створити не тільки фарбами, кольоровими олівцями, вугіллям та тим, що, власне, малює. Від фр. Gratter - шкребти, дряпати – це спосіб нанесення малюнка шляхом продряпування пером або гострим інструментом на папері чи картоні, попередньо оброблених спеціальною сумішшю барвника та воску.


Для тих, чий девіз: "Жодного дня без пригод!", шукачів таємничих скарбів та пригод підготували купу цікавих ігор та квестів:

  • 3 квести для справжніх книголюбів "У пошуках музейних скарбів" (від 5 до 9 років; від 9 до 12 років; від 12 років);
  • гра "Розпізнай герби друкарів України", яка дасть можливість не тільки відчути себе дослідником-геральдистом, але й ознайомитися з короткою історією власників гербів, друкарень та видань, здійснених у них);
  • гра "Добери назву професії творців старовинної книги" - загадка, відгадуючи яку ви дізнаєтеся про процес створення стародруків багато несподіваного і цікавого;
  • гра "Меморі" - хороший спосіб перевірити власну пам'ять та потренувати її.

На вас чекають пригоди!


Вартість денного вхідного квитка:
• дорослий – 30 грн;
• студентський – 20 грн;
• дитячий, пенсійний – 10 грн;
• сімейний квиток:
- для 2-х дорослих та 1-3 дітей (до 16 років) – 50 грн;
- для одного дорослого та 1-3 дітей (до 16 років) – 30 грн.
Родинам учасників АТО вхід безкоштовний.


Програма фестивалю формується, слідкуйте за оновленнями. Відвідайте сторінки Музею книги і друкарства України в соціальних мережах:
https://goo.gl/UMBnLF
http://vuam.org.ua/uk/704:Новини
та сторінку фестивалю "Азбукове Королівство Магів і Янголів" на Facebook:
http://goo.gl/vDeo1U


Увага! На час Фестивалю "Зимові забави Азбукового Королівства Магів і Янголів" Музей книги і друкарства України не надаватиме послуг з проведення оглядових екскурсій.


Вік

5+


Вартість

від: 10 грн


Телефон

+38 (044) 280-66-23
+38 (044) 280-79-76


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.