Презентація книги "Нотатник мобілізованого" Назар Розлуцький

Презентація книги "Нотатник мобілізованого" Назар Розлуцький


У межах художньо-літературної виставки "Жити... Історії війни" відбудеться презентація книги «Нотатник мобілізованого» – однієї з популярних книг про події на Сході України.

Це розповідь про те, як цивільна людина внаслідок обставин та власних переконань стала бійцем на війні. Ці спогади не є документальними хроніками про бойові дії на фронті чи історією бойового підрозділу. Крім цього в них не знайти відповідь на одвічне питання: що може відчувати людина, потрапивши із цивільного життя у військову обстановку. І тим паче вони не підходять для аналізу політичної та військової ситуації чи для відображення загальних настроїв українських солдатів. Але вони особливі, бо описують події, котрі стосувалися безпосередньо автора, й узагальнюють його особистий досвід армійської служби на війні.

Nazar Rozlutsky – письменник, історик, співробітник Музею української діаспори й артилерист 55-ї бригади в зоні ООС.

Говоритимемо про те, який шлях пройшов Назар від цивільного життя до солдатського, чим саме для нього став цей досвід, про те, що залишилося в чернетках та про те, які історії не ввійшли до «Нотатника мобілізованого».

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9).
Телефони для довідок (044) 280-79-76.
Вхід за квтиками Музею. Учасникам бойових дій вхід вільний.


Вік

16+


Вартість

За вхідними квитками до музею: 30 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.