Перемогти, щоб залишитись Людиною - ця книжка зворушує і спонукає до роздумів.
Основу її складають розповіді вояків, записані авторкою наприкінці 2016-го та на початку 2017-го рр. у Циблівському військовому шпиталі, де їй вдалося побачити особливий, недосяжний для байдужого ока простір взаємної довіри й свободи спілкування, сповнений доброти і мудрості, й відданості Вітчизні.
Являючи документальний матеріал, книжка не є суто документальною. Це дуже специфічний контекст, вибудований таким чином, щоб спонукати читача рухатися в напрямку від питання до питання. Хто ми? Як опинилися у стані війни? Чому вона так довго триває? Коли настане мир в Україні? І що потрібно робити, щоб наші дії на фронті й у тилу увінчалися Перемогою? Ці питання складні, пов’язані одне з одним, кожне тягне за собою десятки інших – простір прихованого уходить за край…
На зустрічі буде можливість поспілкуватися з героєм книги - Віталієм Петровським.
Зустріч відбудеться в рамках виставки Жити. Історії війни. Художньо-літературна виставка учасників АТО
Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9).
Телефони для довідок (044) 280-79-76.
Вхід за квитками Музею:
Дорослі 30грн,
Студенти 20 грн,
Діти, пенсіонери - 10 грн.
Учасникам бойових дій вхід вільний.
Вік
Батькам
Вартість
За квитками музею : 30 грн
Телефон
+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43
Посилання
Адреса
Київвул. Лаврська, 9, Корпус 9
Як дістатися?
Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.