Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лекція "В епіцентрі київського меценатства"Київ здавна відомий своїми благодійниками, які охоплені пристрастю до усього прекрасного і добрих справ, бажанням зробити світ кращим, фундували й підтримували церкви, музеї, бібліотеки, школи, дитячі садки, лікарні. Від часів Київської Русі та до прийдешніх потужну меценатську допомогу відчував Печерськ і насамперед лавра.

Дізнатися більше про доброчинців, їхню благодійну діяльність на Київських пагорбах запрошуємо разом із відомим києвознавцем, істориком Михайлом Кальницьким 27 травня о 14.00 у Музеї книги і друкарства України за розмовою «В епіцентрі київського меценатства».

Вихована ж поколіннями традиція творити добро відгукується і сьогодні. У часи випробувань - жорстокої російсько-української війни - українці знову активно вдаються до своєї суперсили - добродійності. Благодійники і волонтери серед тих, хто спільними зусиллями наближає нашу перемогу, перемогу за наші свободи і цінності.

Лекція відбудеться з онлайн-трансляцією на сторінці Музею книги і друкарства України у facebook.


Вік

11+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської Лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.