Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Читання для дітей з письменницею Олею Русіною

Читання для дітей з письменницею Олею Русіною


Запрошуємо дітей на перші цьогоріч читання у Києві!

Музей воєнного дитинства разом з Центральною бібліотекою ім. Т. Г. Шевченка для дітей організовує авторські читання з Олею Русіною "Чому смішні книжки – смішні?".

Цього разу письменниця читатиме уривок зі своєї книги "Мія і місячне затемнення".

"У книжці "Мія і місячне затемнення" я писала про кілька своїх улюблених речей: місто Київ, у якому відбуваються події; космос і різні цікавинки, з ним пов'язані. Також там є одна історія з мого власного дитинства. Вона для мене передусім про довіру – про те, як любити своїх, часто далеко не ідеальних, близьких людей; чи можна бути щасливим у великій, але «неконвенційній» сім'ї; де межа між вигадками, які ми створюємо з любові до близьких, і неправдою (навіть красивою), яка може їх ранити", – ділиться про свою роботу Оля.

Після того, як діти послухають уривок книги, вони разом з авторкою будуть малювати й створювати власні гумористичні історії.

Оля Русіна – дитяча письменниця, журналістка та перекладачка. Авторка книг «Сестричка» (2011), «Сімейка Майї» (2014), «34 сонячні дні і один похмурий» (2018), «Мія і місячне затемнення» (2019), «Абрикоси зацвітають уночі» (2022).

Кількість місць обмежена, тому для участі в події просимо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3Oh1xRn 


Вік

6–12


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей, просп. Берестейський, 25-а