Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Читання для дітей з письменницею Марією Артеменко

Запрошуємо дітей на читання у Києві! 

Кажуть, книжки про котиків мають особливу супер-силу. Тож, пропонуємо перевірити це на зустрічі з дитячою письменницею Марією Артеменко 

 Коли? У вівторок, 30 травня, о 16:00
 Для кого? Для дітей 6-12 років
 Де? Київ, Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей (просп. Перемоги 25А)

Повістинка «Вусата історія» присвячена помічникам – вигаданим і невигаданим, а також хвостатим, вусатим і муркотливим. Герой книжки, хлопчик Семен, має власні страхи й дитячі переживання, однак зрештою знаходить «чарівний» спосіб подолання проблем. Цей секрет дізнаєтеся й ви! Без пригод, дивацтв і котозаврів не обійдеться!

Після читань і нявчань авторка проведе майстер-клас з плямкового малювання, на якому кожен відчує магію творчості. І обов’язково повірить у дива! 

Авторське читання – чудова нагода для дітлахів провести час із користю та задоволенням, поспілкуватися у колі однолітків та відволіктися від реалій війни в нашій країні. Обговорення допоможе дітям розвинути вміння виражати власні емоції та емоційно відгукуватися на переживання інших.

Марія Артеменко – дитяча письменниця, методистка Лабораторії дитячого читання Малої академії наук України, експертка проєкту підтримки дитячого, підліткового й родинного читання BaraBooka, авторка ютуб-каналу «Творча Читальня».

Поблизу місця проведення є бомбосховище. У разі повітряної тривоги ми перемістимося туди. 

Вхід вільний.

Кількість місць на подію обмежена. Просимо зареєструватися за посиланнямhttps://bit.ly/41y6wRv


Вік

6–12


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей, просп. Перемоги 25А