Коворкінг для художників

Коворкінг для художників


Коворкінг з Mon Avis

Для тих, хто вправляється в удосконаленні своїх навичок академічного малюнка, може скористатися колекцією гіпсових фігур: голови, вуха, ніс, очі, геометричні фігури.

Якщо ви потребуєте додаткових об'єктів, керівники із задоволенням доповнять свою колекцію. Всі допоміжні матеріали та обладнання (мольберт, палітра, стаканчики, серветки) до ваших послуг.

Якщо у вас закінчилися фарби, розчинники, вийшли з ладу пензлі, забули мастихін, потрібне полотно та інше, магазин художніх товарів вже з першого відвідування надасть кожному знижку на весь товар в розмірі 5%.

Якщо зголодніли - на кухні-барі ви можете підігріти собі їжу, зробити собі чай-каву і продовжувати свою натхненну працю.

Якщо вас не буде бентежити поруч викладач, який веде групу або індивідуальне заняття, то вашу присутність буде практично не лімітовано в рамках робочого розкладу.

Крім того, ви завжди можете порадитися - поспілкуватися з колегами по цеху. А якщо раптом вам ще й нікуди подіти дитину, двох, трьох.., то при наявності вільного часу у викладача студії декору, він із задоволенням проведе час за цікавим майстер-класом з вашим чадом в сусідньому приміщенні, за вашим бажанням.

Атмосфера затишку і домашньої доброзичливості вас зустріне вже на порозі студії, і ви не захочете йти.


Коли

Пн–Пт 10:00–20:00, Сб 11:00–18:00.


Вік

13+


Вартість

Вартість першої години: 55 грн
Вартість першої години в зимовий період: 75 грн
Вартість кожної наступної години: 35 грн


Телефон

+38 (067) 550-11-86
+38 (044) 220-06-05


Посилання


Адреса

Київ
вул. Срібнокільська, 1