Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Курс "Як це пишеться?"

Курс "Як це пишеться?"


МЦ "Локація" та ведуча Марія Храпачова презентують курс письменницької майстерності - “Як це пишеться?”

В усіх ситуаціях, що потребують письменницького хисту та зусиль, виникає необхідність поєднати, здається, протилежні речі. Водночас бути сконцентрованими і фантазувати. Радіти натхненню і спиратись на просту нудну роботу. Хвалити себе за кожну спробу, за кожне слово — і так само завзято переписувати їх вдруге, втретє — аж до пристойного твору.  Для себе, для сайту, на замовлення, аби закінчити щось розпочате раніше, аби писати заради літератури, врешті-решт.

У курсі “Як це пишеться?” багато практики, а теорія — за необхідності. У ньому багато вправ, аналізу, є домашні завдання, у тому числі читацькі.

Ви зможете написати та довести до ладу щонайменше 10 різних текстів художнього та публіцистичного напрямку: есеїв та ліричних листів, віршованих замальовок та дивовижних історій. Українською або російською — яка вам ближче.

Ви наберетесь смаку до письменництва та привчитесь писати за будь-яких зовнішніх обставин, працювати з текстом навіть без великого натхнення, і ймовірно, спробуєте щось незвичне з інструментів літератора та зможете збагатити власну письменницьку манеру.

Що вам знадобиться:

  • паперовий робочий блокнот;
  • маленький записничок;
  • пара ручок чи олівців для письма;
  • електронні гаджети — за бажанням.

Вік

14+


Вартість

Абонемент на 12 занять: 3600 грн


Телефон

+380 (67) 994 35 60


Посилання


Адреса

Київ
пр. Георгіївський, 7, МЦ "Локація", 2 поверх