Приватний дитячий садок Maple Bear Kyiv

Приватний дитячий садок Maple Bear Kyiv


Приватний садок Maple Bear у Києві приймає на навчання дітей віком від 4 років.

Дошкільнята можуть розкрити свій потенціал та знайти цікаві для себе заняття, отримуючи знання в ігровій формі. Учителі допомагають вихованцям навчитися створювати соціальні зв’язки, спілкуватися з однолітками та навчатися, отримуючи задоволення.

Maple Bear працює на основі освітніх методів, які показали високу ефективність у Канаді та Україні. Нам важливо, щоб кожна дитина була почута, і її бажання були враховані вихователями. Співробітники приватного дитячого садку зможуть заохотити малюків до вивчення іноземної мови, читання, арифметики, малювання та інших напрямків.

Ми віримо, що кожна дитина особлива, тому ставимося до неї як до маленької особистості, спроможної на успіх в дорослому віці. Учні дитячого садочку будуть вивчати різні дисципліни в ігровій формі. Це допомагає розвинути впевненість у власних силах, допитливість, креативність, логіку, незалежність від думки інших.

Дошкільна освіта в Maple Bear - це

  • Канадська методика
  • Білінгвальне навчання
  • Навички 21 століття
  • «Жива» і гнучка навчальна програма


Обов'язкові предмети дошкільної освіти

Англійська мова і література: у старшій дошкільній групі діти зможуть ефективно спілкуватися англійською мовою, розуміти і розмовляти англійською мовою, добре знатимуть літери алфавіту, зможуть читати текст англійською мовою базового рівня, знатимуть прийоми правильної вимови при вивченні нових слів, знатимуть стратегії письма для написання текстів базового рівня, і, нарешті, зможуть користуватися аудіо- та відео- матеріалами і сприймати їх.

Особистий розвиток та соціальні навички: діти навчаться ділитися, поважати інших, слухати та розуміти, що люди мають різні таланти та функції в нашому суспільстві.

Природничі науки і техніка: діти будуть цікавитися навколишнім світом, знатимуть характеристики найбільш поширених матеріалів, вирізнятимуть цикли в природі методом спостереження та працюватимуть з іншими учнями за комп’ютером у ході всього процесу навчання.

Творча активність: діти вмітимуть використовувати колір, форму та медіа для втілення своїх ідей. Вони зможуть висловити свої враження від музики, предметів мистецтва, спектаклів та танців.

Фізична культура і здоров’я: будуть розвиватися фізичні навички дітей (такі як рівновага та гнучкість), вони знатимуть правила техніки безпеки, вмітимуть ділитися, чекати своєї черги, займатися разом, а також знатимуть правила поведінки.

Математика: діти вмітимуть вирішувати задачі. Вони дізнаються про закономірності природи, про поняття чисел, порівняння, множини, основні формальні операції (наприклад додавання та віднімання), 2-D та 3-D об’єкти, прості графіки, основні види вимірювання, оцінку та отримають базові знання про теорію ймовірності.

Розвиток мовних навичок і засвоєння мови: діти вступають до школи Maple Bear з базовим рівнем володіння рідною мовою. Вивчаючи рідну мову, діти проходять декілька етапів у такому порядку: слухання, розуміння, говоріння, читання та письмо. Будь-який етап вивчення мови починається тоді, коли ще триває розвиток навичок у рамках попередніх етапів. Коли учні Maple Bear вивчають англійську мову як другу мову, вони проходять ті самі етапи в тій же послідовності, що і при вивченні рідної мови. Дослідження показують, що вивчення двох мов у ранньому віці сприяє лінгвістичному і когнітивному розвитку дітей.

Методика навчання мови за принципом занурення в іншомовне середовище в школах Maple Bear застосовується з метою поглибленого вивчення англійської мови. Це означає, що діти вчаться слухати, говорити, читати та писати англійською мовою у мовному середовищі, де навчальний матеріал подається англійською мовою. Уроки з першого дня проводяться англійською мовою.

Грамотність, яка передбачає оволодіння навичками слухання, говоріння, читання та письма, є однією з найважливіших цілей програми Maple Bear.


Контакти

+380 (44) 499 98 36
info@mbkyiv.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Єлизавети Чавдар, 11-A