Квест бокс - Готові квести для дітей

Квест бокс - Готові квести для дітей


Хочете організувати дитині круте свято, але фантазії та часу вистачає тільки на виклик банальних аніматорів?

Квест-агентство "Склянка Мрій" змінює уявлення українців про дитячі свята та організовує дивовижні пригоди для дітей будь-якого віку.

Ми пропонуємо можливість організувати дитині дивовижне свято не виходячи з дому. SKL Secret BOX - це вже зібраний нами, готовий квест для дітей, що знаходиться в невеликій коробці. Розверни - і отримаєш незабутнє, дивовижне свято!


Що таке квест-box?

Наше агентство знає, що подобається дітям, і вже розробляє завдання, конкурси, головоломки і пригоди для ваших дітей. Батькам залишається виконати лише кілька дій, щоб подарувати дитині незабутню пригоду:

  • Зайти на наш сайт https://sklyankamriy.kiev.ua/g82964043-kvest-boks-gotovye або зв'язатися з менеджером;
  • Вибрати квест-бокс відповідно до інтересів вашої дитини;
  • Оформити замовлення на нашому сайті, сплативши його будь-яким зручним вам способом;
  • Отримати коробку і розкласти по місцях її вміст в день свята протягом максимум 10 хвилин!

Ми розуміємо, наскільки швидкий сучасний ритм життя, наскільки не вистачає часу у дорослої, робочої людини, і в той же час, наскільки важливо подарувати дитині круте свято, повне яскравих і незабутніх емоцій - результатом нашого розуміння став унікальний квест-бокс, де ви зможете реалізувати наші ідеї своїми руками.


На сьогоднішній день ви зможете замовити кілька видів квест-боксів:

  • Квест-бокс "Порятунок чарівного світу" на тему всесвіту Гаррі Поттера по магічному порятунку чарівного світу, де дитина зможе помахом чарівної палички, зусиллями волі і свого інтелекту пробиватися до цілей і досягати своїх завдань;
  • Квест-бокс "Детективний детектив" захоплююча детективна історія, в якій квестери стануть головними детективами в дуже цікавому розслідуванні.
  • Квест-бокс "Пригоди в казковому лісі" для наймолодших квестерів! Яскравий, барвистий і не менш цікавий і захоплюючий квест. У цій грі учасники зануритися в атмосферу казки, добра і чарівництва.
  • Квест-бокс "Машина часу" для активних і завзятих мандрівників і не просто по країнах, а по світах і епохах!
  • Квест на тему "Вкрадені подарунки", приурочений до Нового Року в домашніх умовах, і пропонує малюкові поринути в незабутню пригоду, в якому діти зможуть знайти свої подарунки, пройшовши масу перешкод на своєму шляху і, звичайно, в ході гри розвивати свою логіку, інтелект, кмітливість, вправність і винахідливість.


Для кого наші квест-бокси?

Ми розробляємо веселі, цікаві і розвиваючі ігри для дітей у віці від 7 до 15 років, але навіть діти 5-6 років впораються із завданнями за допомогою батьків або старших братів і сестер. Відзначимо, що весь сценарій гри розписаний на папері в докладній інструкції, щоб батьки в будь-який момент змогли прийти на допомогу.

Ми пропонуємо вже готову гру, яка може стати подарунком сама по собі, але батьки можуть розбавити гру своїми подарунками будь-якого роду. А завдання батьків - дати дитині можливість в неї зіграти!

Відмінною особливістю наших квестів в коробках є можливість грати в неї не тільки поодинці, але і разом зі своїми друзями в невеликій компанії друзів (1-5 чоловік).

Зв'яжіться з нашими квестерами, і ми подаруємо вам прекрасне рішення для проведення часу дитини на будь-яке свято! Наші люди відправлять quest-box в будь-яку точку України транспортними компаніями Ін-Тайм, Делівері або Нова Пошта!


Детальніше: https://sklyankamriy.kiev.ua/g82964043-kvest-boks-gotovye
Коли

14 Вересня 2020 - 31 Січня 2021, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

5+


Телефон

+380 (67) 465 67 63
+380 (93) 270 42 27


Посилання


Адреса

Київ