Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Басейн

Басейн


Басейн

Пропонується вашій увазі заняття з плавання для дорослих і дітей на Подолі. Клуб включає спортивний 25-метровий басейн з 4 доріжками для дорослих і басейн для дітей 8х5 метрів з глибиною від 70 до 90 см. Завдяки прекрасному ультрасучасному обладнанню аква-зони Клуб має можливість запропонувати своїм членам програми з інструктажу, вправи у воді, а також змагання.

Для любителів групових програм у воді відмінно підійде аква-аеробіка і заняття з водного поло. Широкий набір тренувального обладнання і кваліфіковані тренери - запорука захоплюючих і ефективних тренувань.

 

Спеціальна ванна для дітей грудного віку

Увага молодих батьків, безсумнівно, приверне наявність спеціальної ванни для дітей грудного віку. Розроблені кращими фахівцями з плавання тренування можна починати вже через 3-4 тижні після народження і основним їх завданням є збереження і розвиток вродженого досвіду затримки дихання, зняття надмірного тонусу м'язів дитини й формування первинних рухових навичок.

 

Для справжніх цінителів активного відпочинку

В глибокій частині басейну (глибина 2,5 м) буде проводитися сертифіковане навчання дайвінгу, що дозволить їм підготуватися до подорожі у підводний світ.

У клубі працює секція синхронного плавання. Синхронне плавання - це грація, витривалість і витонченість тіла. На групових заняттях наші тренера не тільки реалізують форму, а й підготують Вас до професійного виступу.

 

Детальніше з розкладом занять Ви можете ознайомитись на сайті або за контактними номерами телефонів.


Коли

Пн–Нд 07:00–23:00.


Вік

3+


Телефон

+38 (044) 392 14 64
+38 (050) 461 61 78


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ярославска, 56а