Кінокомплекс "Сінема Сіті"

Кінокомплекс "Сінема Сіті"


"Сінема Сіті" – це сучасний кіно комплекс, що займає площу більш ніж чотири тисячі квадратних метрів. Одночасно 1500 глядачів можуть насолоджуватися найкращими світовими кіно-новинками.

 

Тільки-но ви потрапите в будь-який із залів кінотеатру і влаштуєтесь у зручному кріслі – повною мірою зрозумієте, що комфортно і недаремно проводите свій час: якість екрану і звук Dolby Digital Surround EX, який захоплює і притягує своєю магічністю, збільшує враження від стрічки, яку ви переглядаєте.

Всі зали кінотеатру оснащені найсучаснішим кінопроекційним обладнанням, – 3 з 8 залів підтримують технологію 3D, а прем’єрний зал на 426 місць з 18-метровим екраном – абсолютно нову для України — технологію 4К.

Відеоформат 4К – революційна система, котра пропонує глядачам якість зображення вдвічі краще за HD. Таким чином, навіть глядачі перших рядів та «непопулярних» бокових місць не будуть відчувати незручності під час сеансу.

 

Різноманітність жанрів представлених фільмів зацікавлять кожного, навіть найвибагливішого шанувальника кіно: голлівудські блокбастери, фільми для сімейного перегляду, програмні покази для дітей та молоді, арт-хаусна лінія, європейські, російські та українські проекти, документальне кіно, фестивальні фільми, прем’єрні кінопокази та презентації відомих акторів, режисерів.

 

Кількість сеансів у день (більше 50) дозволить легко зробити найкращій вибір.

Організатори прагнуть, щоб їх відвідувачі провели час у «Сінема Сіті» з найбільшим комфортом та задоволенням, тож очікувати на початок стрічки, обговорити щойно побачений фільм у кінотеатрі також можна приємно, з користю та у затишній атмосфері! Для цього у фойє кінотеатру працюють:

  • поп-корн бар з традиційним кінотеатральним меню;
  • кіно-бар: сендвич-меню, морозиво, натуральна кава, солодощі, розливне і пляшкове пиво, алкогольні напої, різноманітні коктейлі, дитяче меню.
  • фреш-бар: соки фреш на будь-який смак, молочні коктейлі, смузі.

Контакти

Автовідповідач: +38 (044) 230-7-230
Замовлення квитків: +38 (044) 230-7-230
info@cinemaciti.kiev.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Антоновича, 176, ТРЦ «Оушен Плаза», 3 поверх

Як дістатися?

Маршрутки:  206, 239, 457, 520,521, 557, 590, 158. 
ст. метро "Либідська"