KIDS EVENT - організація дитячих свят і квестів

KIDS EVENT - організація дитячих свят і квестів


Компанія подій "Kids Event" займається виключно організацією дитячих свят, тому в студії панує чарівництво і створюються самі захоплюючі програми.

Кожен день шукаєте нові ідеї, а талановиті актори з дитячим життєлюбством втілюють їх в життя.  можемо організувати дитяче свято для дитини в будь-якому віці, в будь-якої тематики та з будь-якою кількістю дітей.

Захоплюючі квести, приголомшливі шоу, заводні дискотеки, захоплюючі вистави з аніматорами — на вибір батьків найактуальніші дитячі свята на будь-який смак. Ваш персональний організатор з'ясує всі ключові подробиці проведення заходу, після чого підготуєте персональний виступ.

Забезпечуєте артистів всім необхідним для проведення розважальних програм, починаючи від музичного обладнання та тематичного реквізиту, закінчуючи маленьким сюрпризом кожній дитині. Також можемо взяти на себе всі клопоти підготовки: красиво оформити приміщення, підготувати додаткову атрибутику або декорації і спекти смачні солодощі для вашого свята.

Всі дитячі свята проводяться професіоналами, що володіють акторським і педагогічною майстерністю. Команда робить все, щоб діти різного віку отримали максимум позитивних емоцій. Ви можете замовити виїзний квест, кенді-бар, паперове шоу, ростових ляльок і будь-яких казкових персонажів. Для замовлення дитячого свята на день народження або за будь-якого іншого приводу напишіть або зателефонуйте нам - детально проконсультуємо з усіх питань.


Контакти

+ 380 (50) 624 85 70
infokidsevent@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ