Ясла-садок "Платоша"Ясла-садок Платоша - сучасний садочок для дітей від 1 до 6 років.

Мета нашого садочку - інтелектуальний, емоційний, фізичний і соціальний розвиток.


Любов до дітей. У садку створені всі умови для того, щоб діти росли в атмосфері любові, дружби, безпеки і вільного спілкування. Це те місце, де люди по-справжньому люблять та піклуються про дітей. Ми створили маленький затишний світ для дітей: безпечний, комфортний і цікавий. 

Професійні педагоги. Вихователь - в першу чергу друг для кожної дитини. Наш колектив - це професійні педагоги з вищою педагогічною освітою, творчі, цілеспрямовані, досвідчені, талановиті, які все своє життя присвятили дітям. Ми використовуємо найкращі сучасні програми розвитку і виховання дітей, адже сьогодні ми ростимо наше майбутнє!

Індивідуальний підхід. Індивідуальний підхід - один з головних принципів психології. У кожної дитини свої схильності, особливості, інтереси. Завданням індивідуального підходу є найбільш повне виявлення індивідуальних способів розвитку, можливостей дітей, і розкриття неповторної особистості.

М'яка адаптація. Ми розробили процедуру м'якої адаптації. Вона являє собою злагоджені дії, завдяки яким у дитини пробуджують щирий інтерес і задоволення від відвідування садка. Під час адаптації за дитиною закріплюється індивідуальний вихователь, який весь час перебуває поруч і допомагає освоїтися в новій обстановці.

Невеликі групи. Невелика кількість дітей у групах дозволяє приділити особливу увагу кожній дитині. Дозволяє максимально розкрити її здібності вже в ранньому віці.

Власна кухня, 5-разове харчування. Правильне харчування - це запорука здоров'я дитини. Для нас дуже важливо, щоб кожна дитина розвивалася правильно, тому харчування наших дітей ретельно продумано і збалансовано. Дитина отримує всі необхідні мінерали, вітаміни і калорії. Меню складається з урахуванням всіх вікових вимог.

Щоденний медогляд. Здоров'я дітей - найголовніше! Щоденний прийом дітей починається з медичного огляду. Кваліфікований лікар - педіатр оглядає і контролює здоров'я кожного малюка. Виявлені хворі діти або діти з підозрою на захворювання до групи не допускаються, для запобігання зараження інших дітей.

Понад 100 розвиваючих занять в місяць. Англійська мова, весела математика, граматика, письмо, розвиток мовлення, художня література, музика, кулінарія, етика, пазломанія, лего-конструювання, бебі-фітнес, хореографія, експериментальна діяльність, творчість, пісочна терапія, сенсорний розвиток, логоритміка, розвиток дрібної моторики рук, світ навколо нас та багато іншого.

Фізичний розвиток. Повноцінний фізичний розвиток дитини відіграє провідну роль в його житті. При заняттях спортом розвиваються такі навички, як концентрація уваги і дисципліна. Регулярні спортивні заняття в житті маленьких спортсменів, в першу чергу - це здоров'я.

Власний майданчик. Ми зацікавлені в тому, щоб дітки мали міцну імунну систему. Саме прогулянка є надійним засобом зміцнення здоров'я. Ми намагаємося максимально збільшити час перебування на свіжому повітрі. Дітки грають на власному огородженому майданчику, в будь-яку погоду.

 

Наші адреси:

  • вул. Академіка Вільямса, 3/7 (ЖК "Ліко-град")
  • вул. Михайла Ломоносова, 71-д (ЖК "Сонячна брама")

Контакти

+380 (97) 044 75 99


Посилання


Адреса

Київ
вул. Академіка Вільямса 3/7