Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Пробне заняття з Програмування Python

Пробне заняття з Програмування Python


Ласкаво просимо на наш курс Python для дітей та підлітків! 

Python – це потужна та дуже популярна мова програмування, яка відкриває безліч можливостей для творчості та створення корисних програм та проектів.

Програмування на Python – це круто та захоплююче заняття, яке розвиває логічне мислення, творчі здібності та навички проблемного мислення. Python використовують для створення багатьох знаменитих проектів та програм, таких як Instagram, Spotify, YouTube та багато інших.

На нашому курсі ми навчимо вас основам Python, таким як змінні, типи даних, умовні оператори, цикли та функції, а також покажемо, як застосовувати ці знання для створення різноманітних програм та проектів.

Особливістю нашого курсу є індивідуальний підхід до кожного учня. Ми враховуємо ваші індивідуальні потреби та інтереси, щоб допомогти вам розвиватися та досягати своїх цілей у програмуванні на Python.

З допомогою Python ви можете створити багато корисних та захоплюючих проектів, таких як веб-додатки, ігри, роботи та багато інших. Python – це потужний інструмент, який допоможе вам реалізувати будь-яку ідею та зробити світ кращим за допомогою технологій.

Безкоштовне пробне заняття триватиме 1 годину! За цей час ваш дитина спробує створити свою першу програму!


Коли

Пн–Нд 08:00–19:00.


Вік

8–16


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Київ
проспект Леся Курбаса, 7

Як дістатися?

Ми знаходимося за адресою проспект Леся Курбаса, 7, 4 поверх, кабінет 420 

Поруч знаходяться станція швидкісного трамваю Генерала Потапова, ринок Колібріс, парк Юність.