Розіграш 3-х пар cертифікатів до Кідландії - наймасштабнішого парку професій для дітей в Україні!

Ця пропозиція вже завершена або була деактивована


Кідландія - найбільший в Україні інтерактивний розважальний парк для дітей!


Кідландія – це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею.

Тут діти можуть знайомитися з різними професіями, заробляти ігрові гроші, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Маленькі громадяни Кідландії матимуть змогу у цікавій для них та легкій для сприйняття формі дізнатися про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміти цінність праці та навчитися відповідально ставитись до грошей.

 

50 ігрових станцій Кідландії – від пожежної частини до школи мистецтв, від школи піци до салону краси, – більш ніж 100 професій – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. Таке розмаїття допоможе дитині розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу.

 

Ігрові станції проекту розраховані на дітей різних вікових груп. Кожна дитина віком від 4-х до 16-ти років може брати участь у ігрових активностях. Для малюків до 4-х років також передбачена можливість приємного та корисного перебування в Кідландії із забезпеченням усіх зручностей – сповивальної зони, зони відпочинку та розваг, цікавих та безпечних саме для цієї вікової групи.Беріть участь у розіграші та отримайте шанс виграти 3 пари сертифікатів (1 дорослий + 1 дитина)!


Умови розіграшу:

  • прокоментувати публікацію;
  • підписатися на щотижневу розсилку афіші.


19 квітня (п'ятниця) оголосимо результати розіграшу на нашій сторінці Facebook. Слідкуйте за анонсами і бажаємо успіхів! :)