Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Квест-кімната "У пастці Бермуд"Нарешті настали довгоочікувані канікули і дуже довгоочікувана морська подорож, яку ви чекали і готувалися цілий рік!

Ваш шлях починається з порту в Лісабоні, а кінцева мета - казкова Ямайка в Карибському морі. І все б нічого, якби, незрозуміло з якої причини, не збилися навігаційні системи та управління кораблем вийшло з під контролю! До того ж, щось сталося з дверима рубки, де ви перебуваєте: її заклинило! Отож, у вас всього година, щоб відновити системи управління...

Квест "У пастці Бермуд" спрямований на отримання корисних навичок спостережливості, логічного мислення та уважності, він вчить працювати в злагодженій команді, чути один одного і допомагати.

Провести дитячий День Народження в квесті "У пастці Бермуд" буде не тільки захоплююче, але і корисно. Впоравшись із завданнями, юні квестори отримають нові навички, стануть впевненіше і зрозуміють, що можуть багато чого досягти самостійно.

За дітьми ведеться постійне відеоспостереження. Оператор квесту знаходиться в діалозі з дітьми і відповідає на всі виникаючі питання.

Квест підходить для самостійного відвідування дітьми віком 10-13 років. З батьками можна і з 8 років.
Коли

Пн–Нд 09:30–19:30.


Вік

10–13


Вартість

Вартість для команди 1-5 осіб: 700 грн


Телефон

+380 (96) 682 92 00
+380 (66) 899 84 79


Посилання


Адреса

Київ
вул. Михайлівська, 22Д

Як дістатися?

Доїхати до станції метро "Майдан Незалежності". Потім піднятися вгору по вулиці Михайлівській близько 400 метрів, повернути праворуч і Ви майже у мети!