Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Підготовка до ЗНО у Першому Кембриджському освітньому центрі

Підготовка до ЗНО у Першому Кембриджському освітньому центрі


У 2021 році 2 студентів Першого Кембриджського освітнього центру отримали 200 балів на ЗНО з англійської мови! 1 учень – 199 балів, 5 студентів – 197 балів.

Результати говорять самі за себе – наш підхід до навчання англійської дітей та підлітків, а також підготовка до ЗНО є найефективнішою та гарантує високі результати. Детальніше про нашу систему навчання розповідаємо у відео.


Заняття проходять 1 раз на тиждень – щосуботи або щонеділі.

Тривалість уроку – 90 хвилин.

Курс триває з вересня по травень.


Ми пропонуємо підготовку до ЗНО з англійської у зручному для вас форматі: офлайн або онлайн. Ви можете отримати грунтовну підготовку до ЗНО, вдосконалити усі мовні навички та детально розібрати усі типи екзаменаційних завдань з найкращими викладачами, перебуваючи у будь-якому куточку України.


Програма курсу:

На заняттях ми детально розбираємо усі екзаменаційні завдання, відпрацьовуємо стратегії успішного виконання тестів та розвиваємо усі необхідні мовні й академічні навички.

Чому ми?

  • методика навчання та програми відповідають усім міжнародним стандартам, затвердженим Кембриджським університетом. Наші викладачі постійно підвищують кваліфікацію та підтверджують знання та навички сертифікатами, що визнають в усьому світі;
  • ми є авторизованим підготовчим центром єдиного в Україні Платинового тест-центру Cambridge Assessment English – Grade Education Centre і вже 13 років готуємо студентів до складання іспитів з англійської мови;
  • ми пропонуємо гнучку систему оплати, тобто ви можете вносити оплату за курс частинами або отримати знижку, сплативши за повний курс;
  • невеликі групи студентів (до 10 в офлайн групах та до 12 в онлайн) дозволяють викладачам приділити достатньо уваги кожному учню та плідно працювати на результат;
  • батьки отримують регулярні фідбеки та результати тестів від викладачів. Ви завжди зможете проконтролювати успіхи та досягнення своєї дитини.


Додаткові можливості:

Кожен студент може відвідувати англомовні клуби для розвитку навичок говоріння та вивчення граматики. Заняття проходять щовихідних і є безкоштовними для студентів центру.


Як записатися на курс?

  • переходьте за посиланням;
  • обирайте групу зі зручним розкладом занять;
  • залишайте заявку на навчання;
  • очікуйте на дзвінок менеджера, який повідомить усі деталі.Коли

1 Вересня 2021 - 31 Травня 2022, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

16+


Телефон

+380 (44) 580 33 00
+380 (50) 580 33 00
+380 (63) 580 33 00
+380 (98) 580 33 00


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ярославів Вал, 13

Як дістатися?

Найближча станція метро — Золоті ворота