Військово-прикладна програма «Захисник»Тренінгова військово-прикладна програма «Захисник» розроблена для хлопців від 8 років.

У самій суті програми лежить виховання особистим прикладом - самостійності, культури поведінки, вмінню захищати себе, навчитися правильно розв'язувати складні питання, знаходити вихід з нестандартних ситуацій і в ролі інструменту для виховання ми використовуємо гру в пейнтбол. У хлопців буде унікальна можливість проявити свій потенціал, або закласти зернятко правильних людських цінностей, дізнатися багато нового, познайомитися з цікавими людьми, активно відпочити. Учасники дізнаються іншу сторону реального життя, яке зовсім не схоже з віртуальним світом. Програма побудована таким чином, що участь в ній може прийняти навіть самий не підготовлений морально і фізично бажаючий. Ця програма містить вивчення таких дисциплін як маскування, безшумне і потайне пересування, пейнтбол, розкладання вогню, прикладний рукопашний бій, заняття в басейні. Зауважу, що програма має одну важливу особливість! На програмі все інструктора і наставники - чоловіки, тому тут переважає особливий чоловічий дух, особлива атмосфера, сувора дисципліна і широке поле для прояву себе.


Мета програми:
Розвиток вольових якостей у молодих людей, зміцнення тіла і духу учасника. Виховання усвідомленості, фізичне виховання, підготовка до дій в екстремальних ситуаціях (екстремальна ситуація - це те, що може статися в будь-який момент, несподівано). Отримання початкових військово-прикладних навичок і основ самозахисту, виховання самостійної одиниці суспільства з високим духом і правильними моральними цінностями


Коли

1 Червня - 11 Червня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
11 Червня - 21 Червня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
21 Червня - 3 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

8–17


Вартість

Військово-прикладна програма «Захисник» 10 днів: 14350 грн
Військово-прикладна програма «Захисник» 12 днів: 15050 грн


Телефон

+380 (50) 753 43 48 - Денис


Посилання


Адреса

Київ
вул. Пухiвська, 1Д (раніше урочище Колпінської казарми), санаторій "Хвиля"