Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Парк Київська Русь» кличе на Андріївські вечорниці

Опубліковано 06 Грудня 2016 в 20:27



Ще здавна святкування на Андрія були улюбленою розвагою молоді. Тому, наслідуючи давні традиції, жителі Древнього Києва підготували для гостей калейдоскоп різноманітних розваг.

 

Головним з них будуть, як і належало в старовину, різні ворожіння. Дівчата зможуть дізнатися ім'я свого судженого, а також з якого боку його чекати.

Юнаки теж не залишаться осторонь і зможуть за допомогою древніх ворожінь дізнатися, чи чекає їх весілля в наступному році. А потім жителі Древнього Києва запросять усіх гостей до веселих розваг – рухливих ігор, спортивних квестів, танцювальних флешмобів.

 

Відвідувачі «Парку Київська Русь» також побачать виступи кінного театру Древнього Києва. Дружинники князя покажуть віртуозну стрільбу з лука верхи на коні, злагодженість дій в кінній стройовій підготовці, а також захоплюючі трюки верхи.


Вік

0+


Телефон

+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"