Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Новорічний Квест-перформанс "Міжгалактична подорож Квестмана"Компанія "Квестманія", спільно зі "Smart Robots" представляють Новорічний Квест-перформанс "Міжгалактична подорож Квестмана".


Космічне новорічне свято здивує всіх без винятку. Діти  відправляться в подорож по робо-галактиці серед планет, зірок і комет разом з космічними персонажами.

Ваших дітей очікує 1,5 годинна програма, в яку включаються костюмовані актори з улюблених фільмів, сферичне шоу дронів, незабутні танцюючі роботи, а також дискотека з самим Бамблбі Роботом!

Діти пройдуть новорічний квест по виставці роботів, де зможуть побачити улюблених персонажів, а також потрапити на галактику великих трансформерів.

Крім того, всі присутні зможуть сфотографуватися з космічними героями, роботами і трансформерами в спеціальній фотозоні. Кожен знайде собі заняття до душі!

В кінці квесту кожна дитина отримає фірмові подарунки від компанії "Квестманія", нових друзів і звичайно ж відмінний святковий настрій на цілий рік!

Під час квесту батьки зможуть відпочити на території "Зимової Країни" і зануритися в новорічну атмосферу свята.

Подаруйте вашій дитині незабутню подорож і справжнє новорічне свято в новому форматі, спеціально для вас компанія "Квестманія" і "Smart Robots".


Попередній запис за телефоном +380983940628 (Viber)


Коли

Пн–Пт 12:00–13:30.


Вік

5–12


Вартість

Новорічний Квест-перформанс: 300 грн


Телефон

+380 (63) 736 21 06
+380 (67) 112 07 78


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Станція метро Виставковий центр