Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячі регулярні квести на ВДНХАФІША РЕГУЛЯРНИХ ЖИВИХ КВЕСТІВ НА ВДНГ

"Квестманія" організовує КОМАНДНІ квести на природі для дітей в парках Києва. Це означає, що ви можете привести на захід одного або кілька дітей, компанію для гри ми підберемо для них самі! Такий квест - це не тільки розвага, прекрасний відпочинок і нові друзі, але й пізнавальна пригода в ігровій формі на свіжому повітрі!

Для проходження квесту ми формуємо групу до 15 учасників приблизно одного віку. Кожну таку групу супроводжують наші костюмовані ведучі та координатор, який допомагає учасникам і дивиться за порядком. На початку квесту кожному учаснику видається квест-карта, на якій позначені завдання і локації, які потрібно пройти за одну годину.

Докладніше: https://kvestmania.com.ua/ua/g30432341-afisha-regulyarnyh-kvestov

Переваги командних квестів від компанії "Квестманія":   

  • Вам не потрібно шукати компанію для своєї дитини, він може познайомитися з іншими дітьми та цікаво провести з ними час.
  • Квест проводиться на свіжому повітрі у супроводі професійних акторів і координаторів.
  • В кожному парку дітей чекає свій оригінальний сценарій з цікавим і насиченим сюжетом.
  • Завдання спрямовані на розвиток нестандартного мислення і логіки. 
  • Під час гри формується вміння працювати в команді, адже для виконання поставленого завдання доведеться проявити кмітливість.
  • Ваша дитина зіткнеться з безліччю випробувань, а саме: цікавими ребусами та загадками, криптограмами, анаграми, випробуванням на спритність і уважність, завданнями на логіку і креативність, вікторинами та звичайно ж безліччю інших пригод.
  • Учасник отримає солодощі або сувеніри від компанії "Квестманія", а також паспорт Квестмана, який надалі гарантує знижку на інші квести.

Ви можете замовити квест, як для однієї дитини, так і для всієї команди. Також ви можете замовити день народження в стилі квест. У період квесту у батьків буде час для того, щоб приділити увагу собі, відвідати інші локації на ВДНГ або провести час в затишних ресторанах.


Коли

Пн–Нд 08:00–22:00.


Вік

6+


Вартість

Участь в дитячій програмі: 300 грн


Телефон

+380 (63) 736 21 06


Посилання


Адреса

Київ
пр-т Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Станція метро Виставковий центр