Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Набір у групу підготовки до школи Preschool Creative Kids

Набір у групу підготовки до школи Preschool Creative Kids


У віці 5,5 - 6,5 років дитина дозріває до більш поглибленого системного пізнання світу і готується до переходу в школу.

Щоб ці зміни зберегли її природний інтерес до нових знань і допомогли якнайкраще адаптуватися до школи, ми відкрили старшу групу підготовки до школи Preschool.

Тут нам вдалося зберегти всі цінності Реджіо-підходу, доповнити заняття вправами для розвитку концентрації уваги, нейрогімнастикою, великою кількістю вправ на розвиток логічного мислення та уважності.

Щодня дошколят чекають заняття з англійської мови, математики, вивчення літер і читання. На наш погляд, дуже важливим є гармонійний розвиток, тому наші діти пізнають музику, танцюють і співають, а ще ліплять з глини справжні шедеври, займаються креативним малюванням, створюють костюми і сценарії, обожнюють грати в театр, вирощують рослини і доглядають за равликами.
У цьому році наші діти поглиблено вивчають англійську із нашим партнером - школою іноземних мов English Point за програмою Cambridge University

Наш еко-простір дозволяє багато рухатися, вивчати світло і тінь, конструювати з різних матеріалів, експериментувати кожного дня.

Під наглядом та підтримкою наших Реджіо-педагогів діти дуже багато вивчають через проектну діяльність, яка завжди враховує дитячі інтереси і індивідуальні запити. Дуже цікавими і глибокими вийшли проєкти про інфраструктуру міст, людське тіло, написання власних книжок дітками.

І звичайно, найважливіше – це атмосфера - вчитися дружити і бути людьми: співчувати і допомагати один одному, підтримувати, вміти розкрити себе і зрозуміти свої почуття, комунікувати і створювати цілою командою прекрасні проєкти - справжні твори мистецтва. 

Ми працюємо з 8:30 до 18:30. 5 днів на тиждень з понеділка по п'ятницю. Вартість місячного абонемента 18600 грн.


У вартість входить:

  • 3-разове харчування;
  • англійська із нейтів-спікерами - 3 рази на тиждень;
  • музика;
  • хореографія;
  • ліплення із глини;
  • арт;
  • кулінарія ;
  • проектна діяльність


Щоб записатися на екскурсію та забронювати місце у групі ( до 12 діток), зателефонуйте: +380 (98) 893 30 48.
Або залиште заявку: https://creativekids.com.ua/
Вік

5–6


Телефон

+380 (98) 893 30 48


Посилання


Адреса

Київ
вул. Коновальця, 44а