Creative Campus акторська школаCreative Campus - це акторська школа для дітей та підлітків! Це простір, де розкриваються таланти.


Creative Campus пропонує активний мистецький розвиток та опанування акторської професії. Навчання у кампусі відбувається за сучасною та ефективною програмою, заснованою на гармонійному поєднанні теоретичних знань та практики за методами сучасного викладача акторської майстерності світового рівня - Іванни Чаббак.

Професійні викладачі знайдуть індивідуальний підхід до кожного. Creative Campus - це місце, де можна у повноті та свободі реалізувати свої таланти, відшукати нових друзів та стати успішним у сфері театру, кіно та загалом у сучасному житті!


Creative Campus пропонує три курси:

  • Базовий. На заняттях Базового курсу абсолютно кожен матиме змогу оволодіти навичками та знаннями з акторської майстерності, сценічної мови, ритміки та пластики.
  • Кіно-театральний. Хочеш зануритись у театральну сферу глибше? Приєднауйтесь до Кіно-театральної студії, де додатково до навичок акторської майстерності, сценічної мови, ритміки та пластики, кожен зможе оволодіти вмінням театральної культури, сценічного бою, оволодіти 12 інструментами професійного актора, а також отримати можливість сценічної практики у виставах разом з професійним акторами театру мюзиклу "Povir"!
  • Блогерський. Тут можна стати тим, хто оволодіє професійними знаннями зйомки, постановки кадру та якості створення креативного контенту для свого власного блогу у будь-якій соціальній мережі! Студенти мають змогу відвідати майстер-класи топових українських блогерів!

 

До навчання запрошуються діти віком від 7 до 17 років. В групі до 12 людей. 2 заняття на тиждень, 1-3 години (в залежності від курсу).


Контакти

+380 (95) 211 67 25
creative.campus.kyiv@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Попудренка, 52 б

Як дістатися?

200м від метро Чернігівська

Зручно дійти пішки з лісового масиву