Cinema Kids

Cinema Kids


Під брендом Cinema Kids об'єднані проекти для дітей та підлітків. Заняття проходять за спеціальною системою, яка дозволяє в напівігровий формі залучити дітей в серйозний процес кіновиробництва.

На регулярній основі проводиться набір навчальних груп за такими напрямками:

Школа акторської майстерності для дітей (вік 7-15 років). Так само, як і дорослих, дітей вчать в першу чергу позбуватися від затискачів, працювати з емоціями, потім дають ази акторської майстерності, основи голосоведення і пластики. Курс триває 9 місяців.

Дитяча школа дубляжу "Так Треба Продакшн" (2 групи: 6-10 років та 11-15 років). Курс розроблений і проводиться під керівництвом компанії Так Треба Продакшн - визнаних професіоналів у сфері озвучування, дубляжу і адаптації іноземних фільмів, серіалів та анімації. Дітей навчають азам акторської майстерності, коригують дикцію, вчать працювати з голосом, а також на практиці озвучують мультфільм у професійних студіях. Курс триває 3 місяці.

Кіноканікули (8-15 років). Протягом канікул для дітей організовують 1- та 2-тижневі заняття, в ході яких діти знімають свій власний фільм. Теоретичні навички про те, що таке сценарій, хто чим займається на майданчику, як повинен бути організований процес зйомок, і акторські таланти, вони підкріплюють практикою. На випускному вони разом з батьками і друзями дивляться своє перше кіно! Курс триває 1-2 тижні під час шкільних канікул.

 


Контакти

+380 (95) 785 26 56
faculty@film.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Закревського, 22, Вхід №2

Як дістатися?

від м. Петровка - маршрутка або автобус №101
від м. Чернигівська - маршрутка №28
від м. Лісна - маршрутка №233
від м. Либідська/Дружби народів - маршрутка №590Д
остановка: Налогова