CHINCHI Learning Centre - Англійська для дітейКурси англійської мови для дітей та підлітків від 6-ти місяців до 18-ти років

Для найбільш ефективного вивчення англійської мови розроблено 10 програм для дітей і підлітків, які враховують вікові особливості їх розумового та психічного розвитку.

Курси для малюків спрямовані на розвиток мови і слуху, включають в себе вправи для великої і дрібної моторики, розвивають дитини фізично, а робота в групі з іншими маленькими студентами - соціально.

Всі заняття проходять виключно англійською мовою, без перекладу, таким чином відбувається занурення в мовне середовище. Уроки для дітей проходять в ігровій формі з постійною зміною видів діяльності. Завдяки зміні активностей дитині простіше концентруватися, збільшується обсяг засвоюваній інформації. При цьому наші маленькі студенти не відчувають втоми, як якщо б це було монотонне заняття.

Особливістю нашої методики викладання є те, що дітки в «CHINCHI earning Centre» вчать не тільки окремі слова, а й відразу ж застосовують їх на практиці, використовуючи в різних словесних конструкціях (в словосполученнях, реченнях). Таким чином, лексика засвоюється ефективніше, стає частиною активного словника дитини.

Програми для підлітків в першу чергу націлені саме на розмову (говоріння та аудіювання). Наше завдання - допомогти кожному студенту відчути впевненість в собі і своїх силах, подолати страх говорити по-англійськи. Більше 80% часу уроку звучить тільки англійська мова.

Наші заняття проходять в інтерактивному форматі, йде постійна комунікація англійською мовою між викладачем і студентами, і у студентів між собою.

Крім інтуїтивного навчання граматиці з використанням вже готових конструкцій, в хід йдуть правила і таблиці, які супроводжуються великою кількістю прикладів і пройдений матеріал успішно закріплюється на практиці.

В рамках занять зачіпаються теми, які цікаві і актуальні саме для підліткового віку. Студенти вчаться вільно висловлюватися англійською мовою, відстоювати свою точку зору під час дискусій.

Запрошуємо Вас на Безкоштовне пробне заняття в «чінча», на якому ваша дитина візьме участь в повноцінному уроці англійської мови, а Ви зможете поспілкуватися з викладачем і уточнити у адміністратора все цікавлять моменти.

Записатися на пробний урок можна на сайті https://chinchi.com.ua/probne-zaniattia або за телефонами навчального центру.


Контакти

+380 (97) 255 18 18
+380 (50) 105 35 97
+380(93) 003 82 24
info@chinchi.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
Голосіївський проспект, 46/1, Голосіївський район

Як дістатися?

Знаходимось у 90 метрах від ЦНАП Голосіївської РДА;

Станція метро Деміївська (200 метрів);

Станція метро Голосіївська (700 метрів).