Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Благодійна акція "Charity library"

Благодійна акція "Charity library"


І хоча на календарі вже травень, пропонуємо повернути 14 лютого!

Чому? Тому, що 14 лютого - Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, яка започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур.

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях: і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини.

Ви лишень уявіть: на території України близько 40 000 книгозбірень, але нажаль, половина із них не достатньо оснащена новими виданнями, науковими, просвітницькими та іншими збірками, котрі відповідають вимогам сучасності та гарному стану.

Тому оголошується зібр книг для Лопатицької бібліотеки-філіалу №31 Олевської Центрально-бібліотечної справи, Олеський район, Житомирська обл.

Категорії: книги різних жанрів, каталоги, журнали, настільні ігри (нові або у гарному стані).

Книги можна самостійно принести до офісу БО "МБФ Гарних справ" за адресою: Київ, вул.Саксаганського, 77.

Збір проводиться з 27 травня до 1 липня.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 44 500 11 75
+380 68 023 51 14


Посилання


Адреса

Київ
вул. Саксаганського, 77