Сквіш-лапки та інші трендові іграшки для дітей


Опубліковано 02 Січень 2025 о 10:00

Блог Діти в місті Київ >  Різне >  Сквіш-лапки та інші трендові іграшки для дітей


Сквіш-лапки та інші трендові іграшки для дітей

Photo: Freepik


Різноманітні антистрес-іграшки заповнили полички українських магазинів і стали справжнім трендом серед дітей та підлітків. Популярність цих помічників у боротьбі зі стресом різко зросла через їхню різноманітність, доступність та ефективність у створенні заспокійливого ефекту. Від класичних, уже знайомих нам, спінерів до модних сквішів – кожна антистрес-іграшка має свої особливості, за які вона й отримує своє місце на хвилі популярності в інтернеті.

Хочете краще розуміти інтереси вашої дитини? «Діти в місті» розкажуть про головні тренди у світі іграшок цього сезону.


Сквіш-лапка


Почнемо з хіта, про який ще декілька місяців тому ніхто навіть не чув – Таба лапки. Секрет успіху цієї силіконової іграшки у вигляді котячої лапки полягає у простоті, миловидному дизайні та приємних тактильних відчуттях. Кожен дотик до лапки створює приємне відчуття, схоже на антистресовий масаж. Соціальні мережі швидко підхопили новинку: відео з іграшкою масово поширюються у TikTok, а користувачі знімають, як вони натискають на подушечки або стискають її.



Video: MIKKA TOYS


Fidget worm або тягучий черв’ячок


Fidget worm або тягучий черв’ячок – ще один новий тренд серед іграшок-антистресів, який швидко завоював прихильність дітей і дорослих. Він виготовлений з м’якого, приємного на дотик матеріалу, що робить «черв’яка» безпечним та комфортним у використанні. У процесі гри дитина може стискати, розтягувати та скручувати іграшку в різних напрямках, розвиваючи дрібну моторику рук.


Поп-іт


Ще в далекому 2021 році за лічені дні поп-іти заполонили все: починаючи від онлайн-магазинів та соціальних мереж до офлайну. Гумовий антистрес не втрачає своєї популярності, але прогрес не стоїть на місці, і зараз на зміну звичайним поп-ітам приходять нові електронні версії, що відкривають ще більше можливостей. Завдяки підсвітці, звуковим ефектам і різноманітним ігровим режимам, вони стають не лише інструментом для зняття стресу, але й розвивають у дитини реакцію, пам’ять та координацію.


Читайте також: Симпл-дімпл, сквіші і поп-іти: більше шкоди чи користі


Fidget cube


Простий дизайн іграшки, а також приємне покриття з софт-тач пластику не залишить нікого байдужим. Сенс цієї іграшки в тому, що на різних її сторонах знаходяться:

  • п’ять гумових кнопок (три з яких видають клацання при натисканні);
  • залізна кулька (натискається) і три зубчасті крутилки;
  • вмикач;
  • диск із точкою для обертання;
  • джойстик і невелике заглиблення (спеціально під палець).

Кожна зі сторін створена для того, щоб забезпечити різні тактильні відчуття і допомогти впоратися зі стресом або зайняти руки. Розмір іграшки зовсім невеликий, він легко поміщається в руці або в кишені і його завжди можна взяти з собою.



Video: Ann Geronimo


Чому антистрес-іграшки так швидко набувають популярності?


Соціальні мережі, зокрема TikTok та Instagram, значно сприяли популяризації антистрес-іграшок. Основною причиною є так званий «вірусний ефект». Одна дитина знімає відео з якоюсь прикольною іграшкою, воно віруситься в мережі, й вже на наступний день у кожній родині чутно лише про новий тренд.

Окрім того, що ці іграшки цікаві та приємні на дотик, гра з ними впливає на гіпоталамус – частину мозку, що відповідає за велику кількість процесів у людському організмі. Гра з іграшками-антистресами:

  • розвиває дрібну моторику пальців рук і покращує роботу мозку;
  • тренує зосередженість та витримку;
  • знімає нервову напругу та позбавляє негативних думок.


Подібні іграшки можуть допомогти знизити рівень стресу, позбутися нав’язливих думок і навіть покращити емоційний стан. Їх часто використовують у терапії для дітей з аутизмом чи синдромом дефіциту уваги. Здатність поєднувати розвагу та користь для психологічного здоров’я робить антистрес-іграшки трендом, який має всі шанси залишитися актуальним на тривалий час.


Вам може сподобатися наша стаття: У що пограти з дітьми, коли немає світла






Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук