Чим зайняти свою дитину в період карантину

Чим зайняти свою дитину в період карантину


Чим зайняти свою дитину в період карантину?

У магазині ви можете підібрати іграшки для своєї дитини на будь-який вік. Кілька популярних зараз категорій представлені нижче:

Інтернет магазин BabyHappy.com.ua бажає Вам здоров'я і безпечних покупок!

Від коронавирусу.  9 простих правил захисту, доступних кожному:

  1. Візьміть за правило не чіпати руками поручні в метро, ​​ручки дверей, візків у супермаркетах - користуйтеся для цього серветками або рукавичками. За допомогою кнопок у ліфтах зігнутим пальцем, а двері притримуйте плечем або ліктем.
  2. Мийте або дезинфікуйте руки кожен раз після користування грошима, банківськими або іншими картками. Чистіть поверхню гаманця.
  3. Дезинфікуйте поверхні в будинку, яких часто торкаєтеся вимикачі світла, ручки дверей, холодильника, мікрохвильової печі, плити, пульт від телевізора. Витирайте антибактеріальними засобами столи, спинки стільців.
  4. Часто мийте туалет, ванну і раковину. Обробляйте поверхню дошки для нарізки, посуд і раковину після приготування сирого м'яса, птиці та риби. Не залишайте випрану вологий одяг в пральній машинці довше, ніж на 30 хвилин - там також розмножуються мікроби.
  5. Припиніть стосуватися особи руками - до цієї поради косметологів варто прислухатися і для зменшення ризику занести інфекцію в рот, ніс, око або вуха.
  6. Добре провітрюйте приміщення на роботі і вдома, уникайте скупчення людей, а замість цього проводите більше часу на свіжому повітрі.
  7. Намагайтеся уникати стресу і паніки - тоді імунітет падає, а організм втрачає здатність ефективно боротися із захворюваннями і інфекціями.
  8. Ведіть здоровий спосіб життя, не паліть. Доведено, що саме курці мають найвищі шанси померти від COVID-19.

Коли

Пн–Пт 09:00–20:00, Сб 10:00–20:00, Нд 10:00–14:00.


Вік

0+


Телефон

+380 (99) 942 95 65


Посилання


Адреса

Київ