Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка Каті Дудник "Незвичайні історії малюків і маляток"

Виставка Каті Дудник "Незвичайні історії малюків і маляток"


30 березня арт-галерея "Мануфактура" запрошує відвідувачів поринути у казковий світ пригод, найдивовижніших снів та мрій разом із героями картин художника та ілюстратора Каті Дудник.

Мисткиня характеризує власний мальовничий стиль як "казковий реалізм". У своїй творчості вона віртуозно поєднує реальність та фантазії. В її роботах атмосфера казки переплетена зі справжнім світом, прописаним в яскравій реалістичній манері. Сюжети для своїх художніх творів живописець знаходить у повсякденному житті. А серед зворушливих персонажів її картин кожен обов’язково побачить себе або свої знайомих. Тому шанувальники таланту Каті як діти, так і дорослі.

Катя Дудник народилась у 1982 році в місті Ізмаїл, Україна. Її першим вчителем був тато, а надихала мама. Початкову художню освіту мисткиня отримала в Державній середній художній школі ім. Т.Г. Шевченко, а вищу - в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, на факультеті образотворчого мистецтва.

Катя Дудник - Член Ізмаїльської Спілки Художників і молодіжного об'єднання Національної спілки художників України. У 2010 році увійшла до «Єдиного художнього рейтингу», в якому зазначені митці, що формують світову художню спадщину 19 – 21 століть.

Виставка триватиме до 24 травня.

Вхід вільний.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (044) 200-97-47


Посилання


Адреса

Київ
м. Київ, с. Ходосівка, Обухівське шосе, 2