Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Програми для дітей у стуії Art classes"Art classes" – це об’єднання творчих майстерень у Києві та Львові, які навчають художників-початківців малюванню в різних напрямках.


Програми для дітей у стуії Art classes:

  • "Історія мистецтв + малювання"

Навчальний курс для дітей «Історія мистецтв + малювання» покликаний навчити малюванню, розвинути естетичне чуття та сприяти обізнаності дитини в основних стилях і техніках образотворчого мистецтва.

Уроки проходять у розважальній формі, яка ідеально підходить дітям. Суттєвою перевагою курсу є автономність кожної з тем, тобто, ви можете долучитись до навчання в будь-який момент.

Для нас важливо не лише навчити ваших дітей малюванню, але й закласти в них розуміння, що художня діяльність – це віддзеркалення цінностей того покоління, в якому творив художник, допомогти учням трішки глибше поринути в історію та зрозуміти естетичні цінності минулого і сьогодення!

  • "Contemporary Art"

Курс «Contemporary Art» призначений для дітей, які мріють вдосталь наекспериментуватись у сучасних матеріалах та розібратись на практиці у стилях модерн-арту. Їхнє навчання відбувається за принципами: обираємо стиль, розбираємось, в чому його особливість, створюємо ескіз, втілюємо ескіз на великих полотнах. Так діти спробують сучасні: fluid art, resin art, спиртові чорнила, скетчінг маркерами, олійний живопис, текстурні пасти, комп'ютерну графіку, живопис з поталлю тощо. Для таких учнів мистецтво - це вивільнення емоцій та спосіб відволіктись, відпочити, відновити енергію після шкільних буднів.

  • "Академічний рисунок та живопис"

Курс «Академічний рисунок та живопис» - це справжня класична школа мистецтва, курс націлений виховати самостійного художника, здатного писати абсолютно все. Даний курс для тих дітей, які мріють пов'язати свою долю з мистецтвом. Він має послідовну програму і чергує такі предмети, як рисунок, живопис та композиція. Дитина вивчає базові поняття: композиція на форматі, пропорції, побудова, перспектива, створення об‘ємів та просторовості. Ми починаємо з геометричних форм та закінчуємо зарисовками з натури, як і людей, так і видимих об'єктів.

  • "Картина мрії"

Пропозиція, яка включає можливість написати картину за одне або кілька занять саме за тим сюжетом та технікою, яку оберете ви. Обмежень у розмірах полотна, складності сюжету чи техніці немає. Потрібні лише ваше бажання та готовність реалізовувати сюжет вашої мрії!

  • Короткотривалі "Навчальні курси та лекції"

Щомісяця у нас є змога навчатись на короткотривалих курсах з «Коміксів чи Аніме», «Фешн ілюстрації», «Кольорознавства», «Історії мистецтва» та багато іншого. 


Вік

5+


Телефон

+380 (97) 506 23 67


Посилання


Адреса

Київ
вул. Антоновича, 23-Б, 2-ий під'їзд, 4-ий поверх, офіс 45