Американський Гімнастичний КлубAmerican Gymnastics Club (Американський Гімнастичний Клуб) -

Перша в Україні мережа гімнастичних клубів для дітей та дорослих, яка в основі роботи використовує провідну Американську систему оздоровлення населення за допомогою класів recreational gymnastics (розвиваюча гімнастика).


Гімнастика - єдиний вид спорту, який сприяє гармонійному розвитку людини і впроваджує якісну технічну підготовку для різних спортивних дисциплін. Для тих, хто не ставитьза мети великі досягнення, гімнастика допоможе бути просто в хорошій формі і вивчити багато цікавих та складних гімнастичних елементів.

Новий напрямок масового спорту під назвою Gymnastics for All (Гімнастика для Всіх) набирає популярність у всьому світі. Він несе виключно функцію оздоровлення, визнаний одним з найбільш корисних, різноманітних, захоплюючих видів спорту і, найголовніше, доступним для людей різного віку і здібностей. Це висока оцінка в міжнародному співтоваристві розвитку гімнастики, отримана, завдяки унікальному сучасному підходу до організації спорту, а саме, формування інтересу людей, мотивації і задоволення фізичної діяльності.

Контакти

+380 (44) 333 71 01
kievagc@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Фізкультури 1К3

Як дістатися?

100 метрів від станції метро "Олімпійська". На території Національного Університету фізичного виховання і спорту України. Корпус 3.

Також ви можете зайти на території з вулиці Ділової 10.