Альбоми для новонароджених "Наша Донечка" та "Наш синочок"

Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна


Найчарівніший Альбом для новонароджених "Наша донечка" та "Наш синочок".


Альбом "Наша донечка" допоможе зберегти найкращі спогади про появу на світ доньки, про перші дні її життя, перші посмішки і слова. "Наша донечка" - це вдале поєднання фотоальбому і щоденника.

Все почитається з розділу: "Чекаємо на тебе", де мама може записати всі деталі, пов’язані з приготуванням до появи маленької принцеси, а також приклеїти фото свого животика чи фото з УЗД обстеження малюка ще до народження!

Наступні розділи "Ти з’явилась", "Перші дні твого життя", "Ти ростеш", "Перші прогулянки і подорожі", "Свята" і багато інших наповнені теплими словами і ніжними виразами, якими мама обов’язково захоче оточити свою красуню.

Після кожного розділу є спеціальні сторінки для фото, також мама може клеїти фотографії і поряд з текстом, або зробити колаж.

Альбом "Наша донечка" - це 150 сторінок для спогадів, переживань, нових вражень та фотографій.

 

Авторські фото, оригінальний дизайн, сторінки з "кишеньками" для різних приємних дрібничок. Альбом - ідеальний подарунок батькам, що чекають на донечку, або сім'ям, в яких вона вже народилася! 

Альбом - в подарунковій коробці з бантиком + поліетиленова захисна плівка.

Через 10,20,30... років вашій донечці буде не соромно показати свій перший щоденник подругам чи нареченому і втішатися разом з ними чудовими фотографіями та спогадами про те, як все починалось...

Також для вас ми зробили шикарний Альбом на хрестини малюка "З ангелом удвох" та календар для новонароджених "Казка про маленьке кошеня!"! 


Контакти

+380 (67) 508 82 20
callalily@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ
вул. Празька, 2