Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ІІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь"

ІІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь"


Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал" ТМ, запрошує до участі у ІІI Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь".

Осінь - особливий період, коли на зміну літній спекотній погоді приходить довгоочікувана прохолода. Природа дивним чином перевтілюється. Гілки дерев заливає багряними, золотими, червоними відливами. Землю застилає килим з листя. Небо наливається кам’яною вагою та висить так низько, що, здається, до нього можна дістати рукою. 

Цікаві факти про осінь:

  • Восені відбувається осіннє рівнодення. Це день, коли ніч і день майже однакової тривалості. Рівнодення зазвичай припадає на 22 або 23 вересня. Після цього дня ночі стають довшими, а дні коротшими.
  • У Північній півкулі Землі, осінь починається у вересні, а закінчується в листопаді. У Південній півкулі все навпаки, там вона триває з початку березня до кінця травня. Зокрема, в Новій Зеландії та Австралії осінь офіційно розпочинається 1 березня і закінчується 31 травня. 
  • Звична нам осінь є далеко не у всіх регіонах Землі. На екваторі або в центральній частині планети не буває осені. Там немає чітко окреслених пір року як таких, замість них вирізняють сухі й дощові сезони, яких може бути по одному або по два щорічно. Є регіони з трьома чітко окресленими сезонами — дощовий, сухий плюс коротке й особливо спекотне літо, як наприклад, на сході Таїланду.
  • Листя дерев жовтіє восени через зменшення в них вмісту хлорофілу, який надає їм зелений колір.
  • Осіннє бабине літо в США називається індіанським, в Німеччині та Австрії – старечим, а на Балканах – циганським.
  • Восени багато птахів відлітають на південь. Вони шукають теплі місця, де їм буде легше знайти їжу під час зими. Лелеки, журавлі та дикі гуси — одні з птахів, які вирушають у довгу подорож, щоб уникнути холоду.
  • Багато тварин восени збирають їжу і готуються до зими. Наприклад, білки збирають горіхи, щоб ховати їх у дуплах дерев або на землі, а ведмеді накопичують жир, щоб спати всю зиму. Також деякі тварини, як їжаки, впадають у сплячку, коли стає дуже холодно.

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурса.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту


Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 50 грн
Преміум (друкований) формат: 230 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б