Акторський гурт "Ґарґоші"

Акторський гурт "Ґарґоші"


«На ґарґошах» -  кажуть на заході України, коли дитину несуть на плечах чи на спині. А дитині тоді  радісно, затишно і трохи лячно, бо високо – а від того ще радісніше!

Акторський гурт «Ґарґоші» створили Андрій Сенчук та молоді актори – випускники КНУТКіТ імені І.К. Карпенка–Карого. Це актриси «АРТ-Центру ім. Івана Козловського» Національного академічного театру оперети Антоніна Цурікова, Таїсія-Стефанія Сікорська, Марічка Кос, актори Вадим Дунда та відомий за серіалами «Медфак» і «Хостел» Владислав Карачій. У творчому багажі кожного з них – не одна вистава в різних колективах. «Вертепна містерія» - перший проєкт «Ґарґош», який об’єднав їх у бажанні створити дитяче сучасне святкове дійство на основі народних традицій.

Автор тексту «Вертепної містерії» та режисер вистави Андрій Сенчук має педагогічну й театральну освіту. Створив більше 15 вистав у аматорських та професійних театрах, сім років очолював Народний художній колектив театр «Інкунабула» Київського Палацу дітей та юнацтва, викладає у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, багато років займається розвитком особистостей дітей і підлітків засобами театру.


Контакти

+380 (66) 216 95 64
+380 (50) 137 65 03
4rebeldes@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ