Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розвиток пам'яті для дітей 8+

Розвиток  пам'яті для дітей 8+


Як покращити пам'ять дитини?

Це питання завжди актуальне. Тому Академія розвитку інтелекту Smartum підготувала декілька рекомендацій.

 

  1. Слід зрозуміти інформацію, а не просто заучувати. Поясніть інформацію так, немов вашій дитині не 8-10-14 років, а 5. Прості слова і прості приклади сприяють розумінню - а отже, запам'ятати буде легше?
  2. Приберіть усі подразники. Під час вивчення чогось нового всі відволікальні фактори таки відволікають. Тож створіть для своєї дитини максимально комфортні умови для навчання. Пам'ять любить тишу. Телефони, музика, телевізор тощо погіршують запам'ятовування під час процесу навчання. Сприятлива навчальна атмосфера - запорука кращого запам'ятовування.
  3. Малюйте. Так. Щоб краще щось запам'ятати, це слід зобразити. Намалюйте коло кровообігу чи ілюстрацію до правила правопису - тоді інформація збережеться краще та надовше.
  4. Користуйтеся інструментами запам'ятовування. Людство вигадало безліч технік для кращого запам'ятовування. Всі вони ґрунтуються на роботі уяви та візуалізації. Тож вигадуйте асоціації, пошукайте спеціальні техніки на кшталт "Палацу пам'яті", опануйте їх - і тоді процес запам'ятовування та відтворення стане легким та безболісним.
  5. Запишіться на безкоштовний вебінар від тренерки Олі. Вона розповість про спеціальні інструменти запам'ятовування та розкаже, як саме слід користуватися своєю пам'яттю.

***Де: звісно, онлайн, звісно, в ZOOM
***Реєстрація на безкоштовний пробний урок за телефоном 067 139 2000.

Коли

Пн–Сб 09:30–18:00.


Вік

8–16


Вартість

Вебінар з курсу "Меморика" для дітей 8+: Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 139 20 00


Посилання


Адреса

Київ
онлайн